reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bromergon a wyciek z piersi

Kejt384

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
29 Lipiec 2018
Postów
62
Dostałam w szpitalu 2 tabletki Bromergonu na zatrzymanie laktacji, bylo to zaraz po porodzie. Od momentu narodzin nic nie wskazywało na to ze mleko sie pojawi (porod byl ciezki i skonczyl sie przetoczeniem krwi), jednak dzisiaj mija 8 dzien od porodu i pojawil mi sie wyciek z prawej piersi (podczas ciazy ta piers byla bardzo czesto twarda i bolesna, wycieki rowniez sie zdarzały), na lewej nie zauwazylam tego problemu. W szpitalu polozne sprawdzaly biust i mowily ze wszystko jest w porządku, nie jest bolesny czy twardy, powiedzialabym ze nawet az za bardzo miekki/obwisly. Niestety nikt mi nie powiedział jak to bedzie wyglądało z zatrzymaniem laktacji i czy takie sytuacje z wyciekiem sie zdarzaja. Jak wspominałam, mleka nie mialam, dziecko nie bylo przystawiane wiec piersi nie mialy dla kogo produkowac a tu taka niespodzianka. Czy to normalne czy powinnam biec do lekarza?
 
reklama
Moim zdaniem to normalne. Hormony robią swoje.
Ale zawsze warto skonsultować to z lekarzem - może powinnaś brać dłużej bromergon.
 
Polecam pić szalwie ;) ja bez tych tabletek wychamowalam laktację i to już tak mega rozkręconą
 
Szalwi chyba nie przetrawie, nawet do płukania ust jest wstretna brr. Jezeli faktycznie ta dawka byla za mala to moze lepiej pojde do lekarza bo niemilo skonczyc z zapaleniem. Dziekuje za odpowiedzi :)
 
Szalwi chyba nie przetrawie, nawet do płukania ust jest wstretna brr. Jezeli faktycznie ta dawka byla za mala to moze lepiej pojde do lekarza bo niemilo skonczyc z zapaleniem. Dziekuje za odpowiedzi :)
Juz taka chłodniejszą z miodem lub cukrem wypić jednym tchem i zagryźć czekolada ;d
A tak serio serio nie jest taka zła ;) ja piłam po dwie dziennie przez kilka dni i po laktacji ;) a uwierz że z piersi mi kapało jak z odkreconego kranu..
Teraz zostały mi ponad 2 mce do porodu a od 3 m-cy biegam we wkładkach laktacyjnych..
 
Kilka dni mowisz? Kurcze to sprobuje, jakos to przeżyje bo i tak to lepsze niz możliwe skutki uboczne Bromergonu.
 
reklama
Do góry