reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bromergon - jak się czułyście?

galova

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Luty 2019
Postów
21
Witajcie,

Od tygodnia biorę Bromergon - 1/4 tabletki na noc. W ciągu dnia czuję się bardzo senna i otępiała.
Moja prolaktyna przy obciążeniu wyniosła 46 - mam nadzieję, że jej zbicie nie potrwa długo.
Jak czułyście się w czasie kuracji tym lekiem i czy długo go brałyście?
 
reklama
Ja mialam prolaktyne wysoka jak ty, nie bralam zadnych lekow na jej zbicie bo nie chcialam miec dzieci. Urodzilam 3 miesiace temu:biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
hej, miałam identyczny wynik 46 , dostałam stopniowo od 1/4 tak tydzień (tylko na noc) 1/2 i cała , brałam przez miesiąc ,czułam się lepiej wiele kobiet strasznie narzeka,właściwie większość, zrobiłam po miesiącu kontrolę i prolaktyna bardzo spadłą wręcz jest za niska wynik to 4, postanowiłam pójść do lekarza , jednak coś mnie natknęło i wyybrałam się do innego ( z polecenia ), Pani ginekolog kazałą mi od razu przestać brać i czułam się wtedy okropnie , po czterech dnia wzięłam polowe dawki (myślałam ,że mi głowa pęknie, większe piersi ) teraz czuję się znacznie lepiej ,powtórze badanie za dwa tgodnie i wracam do mojego lekarza, Mam nadzieję,że nie zaszkodziłam sobie , o dziecko staramy się 4 miesiąc i mam wielką nadzieję,że udało się w tym miesiącu , Dodam jeszcze ,żę biorę eutyrox 50 tsh z 2,2 zeszłą na 0,89 <3, co mnie też zdziwiło cykl ma 30 dni ,byłąm w 7 dniu na badani i lekarka tiwerdziłą ,że za trzy dni owulacja....
 
hej, miałam identyczny wynik 46 , dostałam stopniowo od 1/4 tak tydzień (tylko na noc) 1/2 i cała , brałam przez miesiąc ,czułam się lepiej wiele kobiet strasznie narzeka,właściwie większość, zrobiłam po miesiącu kontrolę i prolaktyna bardzo spadłą wręcz jest za niska wynik to 4, postanowiłam pójść do lekarza , jednak coś mnie natknęło i wyybrałam się do innego ( z polecenia ), Pani ginekolog kazałą mi od razu przestać brać i czułam się wtedy okropnie , po czterech dnia wzięłam polowe dawki (myślałam ,że mi głowa pęknie, większe piersi ) teraz czuję się znacznie lepiej ,powtórze badanie za dwa tgodnie i wracam do mojego lekarza, Mam nadzieję,że nie zaszkodziłam sobie , o dziecko staramy się 4 miesiąc i mam wielką nadzieję,że udało się w tym miesiącu , Dodam jeszcze ,żę biorę eutyrox 50 tsh z 2,2 zeszłą na 0,89 <3, co mnie też zdziwiło cykl ma 30 dni ,byłąm w 7 dniu na badani i lekarka tiwerdziłą ,że za trzy dni owulacja....
Moja lekarka poleciła mi stopniowe odstawianie leku, kiedy uda się zajść w ciążę, czyli w moim wypadku 1/4 tabletki co drugi dzień.
 
Witajcie,

Od tygodnia biorę Bromergon - 1/4 tabletki na noc. W ciągu dnia czuję się bardzo senna i otępiała.
Moja prolaktyna przy obciążeniu wyniosła 46 - mam nadzieję, że jej zbicie nie potrwa długo.
Jak czułyście się w czasie kuracji tym lekiem i czy długo go brałyście?
Hej ja miałam prolaktyne prawie 40 brałam bromergon 1/2 tabletki na noc przez tydzień po tygodniu cała tabletkę na noc. Na początku czułam się koszmarnie ale przetrwałam 3 miesiące i prolaktyna obniżyła się do 2.0 i Endo kazała przestać brać leki. Od tej pory nie kontrolowalam prolaktyny. Ale mam zamiar to zrobić żeby być pewna że jest wszystko w porządku.
 
Brałam bromergon 1/2 tabletki przez jakieś 3 miesiące. Na początku czułam się troche senna i miałam większy apetyt co niestety widać...prolaktyna szybko spadła, a w ciąże zaszłam za pierszym podejściem;)
 
Brałam bromergon 1/2 tabletki przez jakieś 3 miesiące. Na początku czułam się troche senna i miałam większy apetyt co niestety widać...prolaktyna szybko spadła, a w ciąże zaszłam za pierszym podejściem;)
Mi też szybko spadła prolaktyna, ale w ciążę zajść mi się nie udało po obniżeniu prolaktyny. Na początku czułam się słabo, ale jak już organizm przyswoil lek było wszystko w porządku. Apetytu nie miałam przy braniu tego leku.
 
reklama
Do góry