reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bromergon

Dołączył(a)
29 Listopad 2014
Postów
2
Witam! Jestem tu nowa i jeśli nie w tym dziale napisałam z gory przepraszam!
chyba potrzebuje porady bo już nei wiem co mam o tym myslec.... zacznijmy od poczatku....
jestem po usunieciu jednego płata tarczycy ( 4,5 r, guz niezlosliwy, podwyższone przeciwciala tarczycowe) , po operacji brałam 3 miesiace leki. tarczyca pracowala idealnie. w lutym trafilam do endo, ktora zalecila leki.....i tu zaczynaja sie schody. na leki zareagowałam fatalnie... tsh w dól, przeciwciala sporo podwyższone,okres opózniał sie o kilkanaście dni, zrobilam sie nerwowa, roztargniona, płaczliwa itp. itd....... wiec stopniowo odstawiłam w sierpniu. we wrzesniu znalazlam gin-endo, która zdziwilia sie ze przy takich wynikach dostalam leki. Pani doktor powiedziała ze mamy dac sobie czas do konca roku. i tak tez było, ALE.... zrobiłam poziom prolaktyny, który okazał sie dużo duzo podwyższony. Zalecila BROMERGON - 2 pierwsze dni pół na noc.. po zniej cała na noc.... nie mialam zadnych skutkow ubocznych! o dziwo zadnych.... . Tydzien temu zrobiłam badanie prolaktyny- spadla poniżej dolnej granicy. i tu zaczynaja się watpliwości. Gdyż od jakis 2 dni pieka mnie sutki...po południu zaczyna bolec mnie brzuch, jakby na okres. Nie wiem czy to moga być skutki uboczne po Bromergonie? z góry dziekuje :)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry