reklama

Brudaski - nasze kochane

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Lirys_krk, 5 Październik 2009.

1. Lirys_krk

Lirys_krk Mamusia:)

Witam, mam pewien problem. Jak kazda mama, mam problem z plamami itp;-) Najswiezszy problem, to ubrudzony dywan i fotel:eek: Moj madry mezunio wziol nasza Madzie na fotel, po czym jej zaserwowal sniadanko przed tv:crazy: Bilans tej uczty, to jw - dywan i fotel:szok: Ma moze ktoras z was jakis sprawdzony srodek, ktory by wyczyscil plamy? Plamy sa z mleka z platkami i jogurtem z owocami lesnymi, oczywiscie wszystko sie znalazlo na dywanie i fotelu, bo cala tacka spadla:crazy:

2. Nikita84

Nikita84 Mamusia Kubusia

Polecam vanish do dywanów - wyczyścił mi plamy z kakao. I dodatkowa rada - niech to czyści Twój mądry mąż! Niech zobaczy jakie to trudne, to następnym razem będzie uważał. Zawsze możesz poprawić jak go nie będzie;-)

3. reklama
  4. Marysiaa

Marysiaa Początkująca w BB

No podobnie mam:no: tylkoze zadne srodki nie pomagaj za bardzo nie wiem jak sie zabrac zate sprawy:crazy:

5. Lirys_krk

Lirys_krk Mamusia:)

Marysiaa - widze, że jestes z Krakowa:-) A ja sie z tym uporałam, a dokładnie mężuś zamówił firme która zajmuje sie takimi sprawami:tak: czyszczenie dywanów, tapicerki, nawet wykładzin w krakowie:-)W innych miastach tez takie firmy są. Jesli moge Ci polecić, to u mnie był pan z firmy Wisper - Witamy - Wisper.pl ;-) bardzo miły, szybko sie z tym uporał, szczerze powiedziawszy, dywan i fotel wyglądaja lepiej niż przed ubrudzeniem:cool:

6. Joasia70

Joasia70 Początkująca w BB

:-) Miałam ten sam problem ze swoim dywanem. Przy dwulatku wyglądał tragicznie. w ubiegłym roku czyściłam go w domu. Zamówiłam jakąś firmę czyszczącą. Przyjechał facet, wyczyścił, ale nie byłam zadowolona :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y:, bo dywan zaczął śmierdzieć:szok: :szok: :szok:. Musiałam go wietrzyć na mrozie. W tym roku oddałam go do pralni. Przyjechał pan, zabrał dywan. Za 3 dni dostarczył ładnie wyczyszczony, suchy. Jestem bardzo zadowolona z usług tej pralni. Polecam firmę "Altop". Mają ciekawą stronę ALTOP; czyszczenie/pranie: dywanów, wykładzin, tapicerki-Kraków , też są z Krakowa. :-) I bardzo dobrze czyszczą.

7. lyla1992

lyla1992 Fanka BB :)

Polecam Vanish, do wszystkiego się nadaje;)

8. anka16765

anka16765 szczęśliwa mamusia

u nas taki sam problem a najwiekszy z ubrankami dzieciaki tak plamią ze wcale sie nie odpierają nawet nie nadaja sie do dalszego użytkowania

Poleć forum