reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bruksella

nie no nie wierze, jaki ruch w Brukseli ;D
mnie na forum nie bylo bo rodzinka z Polski przyjechala :D
w Antwerpii tez mega pogoda wiec podczas kiedy maz pilnie pracowal w Hasselt.....my poszlismy do ZOO
oto dokumentacja zdjeciowa ;D
agapingwiny.jpg

dziewczynypingwiny.jpg

lawka.jpg

 
reklama
Slicznie,slicznie,
piekne stadko,zarowno panny jak pingwiny ;D A co malzonek porabia w Hasselt?Otwiera filie radia Centraal ;D?Daj koniecznie znak,jak juz sie maly pojawi,moze sie wybierzemy z chlopakami do zoo :laugh:
 
pewnie ze dam znac jak sie maly pojawi :D
narazie czekam az on sam da znac ;D
malzonek w Hasselt wykonuje bardzo wazne telefony w jezyku polskim ;D
okazalo sie, ze tam jakos przyjazniej Polakow traktuja.
Uwazaj, bo codziennie przejezdza kolo Diest i mowil mi o niecnych planach odwiedzin kiedys po pracy ;D
a z dzieciakami i mama bylysmy tez w Bokrijk, w skansenie, planujemy sie jeszcze kiedys wybrac, bo calkiem duzy i fajny.
moze sie uda i brat nie wlozy na glowe tego kapelutka, w ktorym jak twierdzi wyglada jak Indiana Jones ;)
 
Hihi
Indiana J.,a mnie sie bardziej skojarzylo z Paszczakiem ;D,a moze bajki mi sie pomylily ;D?Jesli malzonkowi chce sie pic po pracy(od gadania przez telefon pewnie suszy)zapraszam,tato nie dal rady obalic trzech skrzynek,zostalo co nieco :laugh:.
 
oj tak, meza po pracy porzadnie suszy, zauwazylam po ilosci butelek w kuchni ;)
paszczak mowisz? mi to wyglada na jakiegos skauta albo starodawnego turyste, bo do tych podciagnietych skarpetek i spodni pod pachami nosil jeszcze aparat na szyi ;D
 
Ja tez nie mam pojec Dawno tu nie zagladalam i widze ze troche sie rozpisalyscie.
:laugh: :laugh: :laugh:
Jak wam mijaja wakacje ???
 
Hehe
nie tylko sie rozpisalysmy,ale tez przenioslysmy sie pod "belgijskie matki laczcie sie" ;D A tak w ogole,to tu chyba nikogo nie ma,wszystkie kobitki na wakacjach ;D ja znikam w piatek,tradycyjnie do puszczy Noteckiej ;D
 
reklama
Witam kobitki drogocenne , ja niebawem też sie zwalam do Brukselki , tylko urodzę ;D a rodzę w czerwcu !
mąż już czeka cały czas , gdzie bede mieszkac dam dokładnie znać , bo nie pamietam jeszcze nazwy rejonu , ale koło parku to jest hahahaahha - tyle wiem . Jak sie w ogole żyje wam kochane w Brukselce ? Bo ja coś sie nie mogę przekonać do tego miasta , byłam latem 4 miesiące i jakoś tam spiczniałam ale może z powodu deszczowego ubiegłego lata tak sie stało . Mam nadzieje ze z dzidzią będzie inaczej !
a jak w ogole traktuja Polaków ?
buziaki
 
Do góry