reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brunatna krew po stosunku

Julia2666

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Kwiecień 2019
Postów
15
Dzisiaj po stosunku z moim chłopakiem po jakiś 10min poszłam do toalety i podczas sikania zauważyłam krew i gdy sie wycieralam to też była, krwawienie było takie jak na 1 dzień okresu i w sumie bolał mnie brzuch jak podczas okresu i miałam wahania nastroju(dopiero po stosunku) okresu spodziewam się na 18wrzesnia ale mam nieregularne, w tygodniu bolała mnie głowa,brzuch ale myślałam ze to stres bo szkoła itd. mój niepokój jest dlatego ze pod wieczór po okolo 7godzinach od stosunku krwawienia nie było moze pare kropelek tylko
Mialam przerwę okolo 2tyg od stosunku moze to dlatego
 
reklama
Może po prostu podrażnił cię tu i ówdzie w czasie stosunku. Poza tym jeżeli mówisz, że masz mieć normalną miesiączkę 18.09 to ja bym poczekała do tego czasu i zobaczyła czy przyjdzie normalnie.
 
Są różne możliwości takiego krwawienia po stosunku:
1. uraz, otarcie wewnątrz pochwy
2. kilka dni przed okresem podczas stosunku może sie zdarzyć plamienie/krwawienie
3. możesz mieć polipa szyjki macicy, który krwawi podczas stosunku
4. możesz mieć nadżerkę
5. możesz mieć infekcję
Jeśli krwawienie po stosunku jeszcze się powtórzy, pójdź do ginekologa, on cię zbada i ustali przyczynę. Ale nawet i teraz, po jednorazowym incydencie, warto udać się do ginekologa.
 
Do góry