reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bryka dla naszego Smyka

89Katia

Moderatorka
Członek załogi
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2013
Postów
5 006
Nie da się ukryć, że zakup wózka jest jednym z najważniejszych podczas kompletowania wyprawki.

Macie jakieś woje typy?

Byłam bardzo zafascynowana Graco Evo. W sobotę byłam w sklepie dziecięcym i "zmacałam" go porządnie i .... jestem rozczarowana.

Aleeee znaleźliśmy nasz wymarzony wózek
big_smile.png
Tadaaaam http://allegro.pl/wozek-mutsy-transport … 40197.html Jest meeega lekki, prowadzi się, a raczej płynie fantastycznie. Razem z Mężem jesteśmy zachwyceni tym wózkiem i na 90% będzie to Musty Transporter
smile.png
 
reklama
Katia - ja kiedyś widziałam w TV test właśnie tego wózka i jako wózek głęboki się sprawdza, ale jako spacerówka jest wywrotny ze względu na wąską ośkę...
 
Dzięki Magdalena za info :) Przeczytałam mnóstwo opinii na jego temat (chyba wszystkie dostępne w internecie :p ) i nikt nie wspominał o tym, aby się wywracał. Według mnie on ma szeroką ośkę w porównaniu z innymi wózkami, przynajmniej tymi, które widziałam na żywo).
Jedyne zastrzeżenia jakie ludzie mają do tego wózka to w modelu z 2010 roku pękająca rama i brak regulacji podnóżka. W nowszych modelach jest już to naprawione. Niektórym przeszkadza też to, że nie ma przekładanej rączki.

Oczywiście ile ludzi tyle opinii. Zawsze ktoś znajdzie cos co nie spełnia jego oczekiwań.

Dla nas to była miłość od pierwszego wejrzenia. :)

Póki co to nasz faworyt, ale do lutego jest jeszcze mnóstwo czasu i na pewno odwiedzimy jeszcze nie jedną hurtownię i zmacamy nie jeden wózek.
 
A ja mam wózek po synku, co prawda ma już 6 lat, ale chyba się nie zniszczył, zapakowany cierpliwie czekał na strychu
jest to BEBECAR STYLO AT - miał skrętną przednią oś, koła duze, super na zime i w teren :)
byłam z niego bardzo zadowolona :) miałam w komplecie gondoel, fotelik, spacerówke, torbe

chciałam wkleić fotkę ale nie wiem jak to zrobić :(
 
Eve, aby wkleić zdjęcie musisz kliknąć na ikonkę INSERT IMAGE (jak piszesz posta to ta ikonka jest w rzędzie razem z wyborem pogrubienia czcionki, kursywy itp). Tam wybierasz zdjęcie i wklejasz :)

Małkus Bebetto też mi się podobał :)
 
jak dla mnie jest jeszcze za wczas na ogladanie wozkow i na wybor jakiegos ;-) ale wasze tytp podobaja mi sie :-)
 
My mamy po Marcelku X-landera, właściwie mógłby spokojnie posłużyć dalej,przewoził już dwoje dzieci bo kupowaliśmy go od znajomych ale kusi mnie żeby zostawić go sobie na działce i tam z niego korzystać a tutaj sprawić sobie nowego:zawstydzona/y:Mi też podobają się wózki marki Mutsy,ostatnio Evo i transporter właśnie,no nic pomyślimy, jeszcze jest czas.:tak:
 
Ajentko właśnie w Mutsy Evo nie przekonuje mnie płytka spacerówka.
No XLandery to wytrzymałę wózki :) ale też ciężkie. Tak mi się przynajmniej wydaje porównując Transportera z Xlanderem. A dla mnie waga to kluczowa sprawa, bo mieszkam na 4 piętrze bez windy.
I co jeszcze spodobało mi sie w transporterze to to, że spacerówka składa sie razem ze stelażem. Dzięki temu jak dziecko będzie większe będę mogła cały wózek trzymać w samochodzie w bagażniku, a nie taszczyć po schodach.
 
reklama
katia zgadza się x-landery są ciężkie, dlatego teraz myślę o czymś lżejszym, ja mieszkam na 1 piętrze co prawda ale dużo jeżdżę autem, wkładanie i wykładanie wózka itp. miło gdyby był lżjejszy;-) A x-lander idealnie sprawdza się na naszych wiejskich terenach na działce,przynajmniej nie musielibyśmy przewozić wózka w tą i z powrotem a często tam bywamy.
 
Do góry