reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bryki dla naszych maluchów --> wszystko o wózkach

Mąż też już szuka na allegro jakiegoś używanego 7 osobowego autka. Bo w 5 czujemy się w naszym jak w puszce, szczególnie ja z tyłu z Lenką i Sarą:-(nawet jakbym schudła jeszcze 10 kg to niewiele by to zmieniło:-p Powiedziałam M, że w takich warunkach wyjazd na wakacje w daleką trasę nie wchodzi w grę.:dry:
 
reklama
Nathani ja tam na bryczkach się nie znam, ale na 5 osób super sprawdza się renault kangoo, jeżdzimy nim od lat i na każde wakacje jest full miejsca na bagaże, przeprowadzkom też świetnie daje radę :-p jest wysoki i bagażnik ma jak marzenie no i przestrzenny dla całej piątki, nawet dorosłych ludzi ;-)
 
Mąż też już szuka na allegro jakiegoś używanego 7 osobowego autka. Bo w 5 czujemy się w naszym jak w puszce, szczególnie ja z tyłu z Lenką i Sarą:-(nawet jakbym schudła jeszcze 10 kg to niewiele by to zmieniło:-p Powiedziałam M, że w takich warunkach wyjazd na wakacje w daleką trasę nie wchodzi w grę.:dry:


My mamy dosc duzy pojemny samochod, ale tez sie teraz nie miescimy tzn wzoek wchodzi nawet ten duzy z gondola na pompowanych kolach bo mamy mure, ale starszak zdarza sie, ze korzysta z wozka inwalidzkiego jak go nozki bola do tego pies i mozemy zapomniec zeby sie z tym wszystkim zapakowac:sorry2: tez myslimy o 7 osobowym:sorry2: najlepiej to mi by sie bus przydal;-)
 
nathani polecam renault scenic, jest 7 osobowy i my jesteśmy bardzo zadowoleni :tak: Co prawda te 2 dodatkowe fotele są w części bagażowej i wtedy jest mało miejsca na bagaże, no ale coś za coś. Dlatego mamy też relingi na dachu na dodatkowy bagaż, choć trochę jest przez nie głośno podczas jazdy, no i wiadomo spalanie wtedy większe :dry:
 
Ostatnia edycja:
A myśmy wczoraj myśleli czy jakiś 'życzliwy' sąsiad nam spóścił powietrze z koła w wózku a sie okazało, że chyba przebiłam gdzieś....
Kocham pompowane koła :confused2::confused2::confused2::crazy:.....
Ale w sumie przymierzalismy sie na marzec do zakupienia jakiś spacerówki :-) Więc nie ma tego złego....
 
reklama
Jaką spacerówkę polecacie?
W wakacje jedziemy nad morzę i chce kupić coś malutkiego i lekkiego albo na wypady w góry itp.
Waże aby nie był bardzo nowoczesny :sorry2:
 
reklama
Do góry