reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bryki dla naszych maluchów --> wszystko o wózkach

Ciril jak Tobie wygodnie to czemu nie ;-)
Wiecie co jest najgorsze, że ja nie wiem gdzie tego bydlaka będę trzymać :eek: teraz stoi w salonie czyli naszym największym pokoju który jest połączony z kuchnią.
Na przedpokoju go postawiłam to ledwo przejść się dało :zawstydzona/y: nie ma to jak małe mieszkanko
 
reklama
Ja teraz mam dwa wozki, gleboki po Majci i spacerowke ktora aktualnie uzywamy. A trzymam je....uwaga w toalecie :szok::eek: Na dole w naszej chacie mamy nie wiem po co taka duza toalete, ktorej wogole nie uzywamy i tam stoja wozki, bo tylko tam sie mieszcza. Korytarz mamy tak waski ze szkoda gadac, a w szopce czy na dworze to mi sie zmarnuja.

Fiolka wozek sliczny, kolor bardzo mi sie podoba. Ja tez jestem spakowana w jedna torbe.
 
Fiolka super bryka :-) jeszcze chwilkę i będzie miała pasażera :-)
co do małych mieszkań to witaj w klubie:eek: my też mamy ten problem :-(
jak Julka była mała wózek stał w duzym pokoju bo mieliśmy sypialnię i tam było łóżeczko, a teraz łóżeczko jest w duzym pokoju bo mały zajmuje młoda więc wózek zagraci nam przedpokój :-( no ale trudno, jakoś się przemęczymy :-) byle do wiosny - wtedy ten pójdzie w odstawkę a koleżanka odda nam spacerówkę która zajmuje znacznie mniej miejsca :-) ważne że Wojtuś będzie już z nami :tak:
 
Dziewczyny ku mej rozpaczy nasz pożyczony wózek nie wchodzi nam do bagażnika;-( a jak wiecie mieszkam na wsi i o wyruszeniu w miasto bez wózka nie ma co marzyć. Mam do Was pytanie orientujecie się jaki wózek jest lekki i składa się do jak najmniejszych rozmiarów? Szukam na allegro używanych.Ale kompletnie się nie znam. Czytam różne fora ale już głupia cała jestem :confused:
 
nathani to pewniue musialby byc wozek na niepompowanych kolach bo to te kolka pompowane zazwyczaj najwiecej miejsca zajmuja:baffled: Całe szczescie mam auto gdzie nie musze wozka wcale skladac tylko taki w calosci wkladam na hamulec i jazda:-D
 
sarka to co to za bryka?
koła się wyciągają więc już się mieści tylko sporo z tym roboty i ja bym nie miała siły sama tego zrobić :-p
 
Sarka takie auto to jest luksus, nie? Parę dni temu jechałam z moim tatą naszym wysłużonym "kangurkiem", też nie składaliśmy wózka :-) Tata musi autko zmienić i znowu namawiam na taki sam, bo pakowny że hej. I my w końcu musimy bryczkę zakupić, ale nie jest łatwo znaleźć coś w miarę sensownego za niewielkie pieniądze, szukamy używanego i żeby wózek wlazł i żeby mężu opanował, odkąd zdał prawko nic nie jeździł, a ja to już w ogóle nie pamiętam jak to się robi :zawstydzona/y:
 
reklama
My też musieliśmy kupić samochód kombi bo jak kupiliśmy wózek to w naszym golfie ledwo się pomieściło wszystko. Tył cały zawalony, fakt że gondola zajęła duzo miejsca ale stelaż też ;/ a często podróżujemy więc duży samochód był priorytetem :tak:
 
Do góry