reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bryki dla naszych maluchów --> wszystko o wózkach

Jedno piętro to w sumie nic. Ja go w weekend targałam na 4 piętro z 8 kg maluchem w środku i zakupami. Oj ciężko:) acoustic ma ładniejszą spacrówkę i u mnie też wygrał z maritą:)
 
reklama
mary ta nowa wersja ma pompowane koła i rozkładaną spacerówkę no i wizualnie bardzo mi się podoba
Zobacz załącznik 509454
nooooo
rześki.. :tak:
sprawdz sobie tylko wymiary gondoli - ja juz nie pamietam jak to bylo ale chyba wiekszosc gondoli byla podobnych rozmiarów (tzw srednia krajowa) a tylko niektore (w tym moj ) maja wieksza gondole - mi na tym zalezalo bo spodziewalismy sie małego wielkoluda.. ;-)
 
Kupiłam brykę dla Dzidzi... Jutro przyjdzie...
Spacerówka Jane Carrera C + gondola Matrix

 
Ostatnia edycja:
Ja też jestem już w posiadaniu swojego (a właściwie Aleksiowego) pojazdu. Prezentuje się następująco:



(zdjęcie spacerówki innym razem, dzisiaj nie miałam już sił na składanie)
 

Załączniki

  • P1030357.jpg
    P1030357.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 118
Dzasti sliczny wozek ,w ogole wszystkie macie super wozki dla swoich smykow ;-)
my juz tez mamy wozek zamowiony..ok 20.11 ma przyjsc...,coprawda rodze 19 ale przeciez od razu i tak z mala nie wyjde na dwor..,kilka dni potrzymam dziecie w domu ;-),a foteik mam dodatkowy,zeby wyjsc ze szpitala:tak:
 
reklama
dżasti śliczny wózek :tak: mój zapakowany stoi w piwnicy i już nie mogę się doczekać kiedy mała właścicielka się pojawi i będzie z niego korzystać :-D
 
Do góry