reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzeg

nikusiaa85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2009
Postów
200
Miasto
Brzeg/Wrocław
Witam czy ktos tu z Brzegu, bo widze ze sa wiekszosci z Opola a chcialam z Brzegu poznac :) pozdrawiam
Mam coczke Ariadna urodzona 8 pazdziernika 2007.
Ja mam 24 lata. wuchowuje z córeczką w domu.
 
reklama
Witajcie!
Ja też jestem z Brzegu i także "nowa" na forum jak 'newt'. W lutym spodziewam się synka Karolka, to moje pierwsze dziecko i mam nadzieję nie ostatnie :-p
 
Hej Mamusie, ja tez jestem z Brzegu, cieszę się że wreszcie mamy swój wątek.Ja jestem mamą 8-latka i 1,5 rocznego Jasia.
Chyba jestem stara baba przy Was;-), pozdrawiam serdecznie
 
Witam gumisia81 :), ciesze sie ze juz powoli rozwija tego forum, a tak jak wasze maluszki, moja juz nie dlugo konczy 2 miesiace ale czas szybko lecial. Ja w tej chwili jestem we wroclawiu u moich roodzicow, a wy gdzie dokladnie mieszkacie bo ja mieszkam na westerplatte moze ktos ma poblizu, a powiedzice gdzie chodzicie na piaskownice dzieciaku jak jest cieplo, my chodzimy na plac zabaw ptasia albo w parku wolnosci
 
ja mieszkam na roweckiego-rzut beretem od westerplatte
ja chodzę z dzieciakami do parku wolnosci i jak nasypią świeżego piachu to do naszego gaju do dziury:-), ale w zeszłym roku to na topie u moich chłopków były boiska w szkole na poprzecznej, chodzilismy popołudniami z piłkami-rewelacja:-)
 
No ja jeszcze oczekuję synka jak pisałam wyżej :-), ale fajnie że są na forum Dziewczyny, które już mają swoje pociechy bo może od czasu do czasu udzielą jakiś przydatnych rad.
Dziś oczekuję na kuriera, który ma przywieźć pierwsze rzeczy dla Karolka :-),np. łóżeczko, przewijak i takie tam.
Mam problem z wózkiem, nie wiem jaki wybrać no i chyba zdecyduję się na używany bo to straszny wydatek. Może napisze mi któraś z Was na co zwracać uwagę przy wyborze wózka.
 
Ja dostałam nowy od tesciowej tako x-jumper;fajowa gondola, duża, wygodna z regulowanym zagłówkiem, za to spacerówka mega kicha, zalety takiego wózka; duze koła, pompowane i cena, nic wiecej wady; masakrycznie cieżki, w biedronce nim sie nie przecisniesz między półkami-niepolecam, szybko sprzedałam, kupiłam używany chicco trio enjoy-3 częściowy, spacerówka, gondola, fotelik-polecam szczerze ten wózek , mozna kupić na allegro używany za niewielkie pieniadze, a jedynym minusem są małe kółka, no i może to że nie widać buzi małego w spacerówce bo siedzi przodem do kierunku jazdy.
 
reklama
Do góry