reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzeg

ja rodziłam 8 lat temu, podobno teraz jest lepiej , ale poczytaj sobie opinie o lekarzach pracujacych w brzegu:confused:, ja nie mam pochlebnego zdania, W 2009 rodziłam w opolu na Reymonta-było super, do dzis poród wspominam z usmiechem:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Z chęcia dołączam do brzeskiego watku;) Ja jestem w 35tc i czekam na pierwszą pocieche - Kingusię i też mam nadzieje, ze nie ostatnia;)
 
Witaj ;-),
Pisz sporo o czym tylko chcesz, postaramy się pomóc....chyba już w innym wątku się na Ciebie natknęłam...albo mi się wydaje... :-)
No ja jutro zmywam się do szpitala, bo niestety akcji porodowej brak a ja jutro mija tydzień od wyznaczonego terminu porodu :-(.
 
Dzięki za powitanie - też mi się wydajesz znajoma z innego wątku:-) choć az tak wiele poki co sie nie udzielalam. Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twojego maluszka! Powodzenia:blink: Daj znać jak już szczęsliwie wrócicie do domku. Trzymaj się!!!
 
Dziewczyny jakiego pediatrę możecie polecić? Ja powoli musze zdecydować się na wybór przychodni i lekarza, a to wcale nie takie proste;)
 
Witajcie i ja sie dolączam do Was z Brzegu :-) Choć jestem tu "babcią" to milo sie Was czyta i wobec tego postanowilam sie zalogować. Mam dwoje dzieci 15 i 12 lat :-) a w sierpniu będzie trzecie, jak Bóg da.
Co do pediatry to polecam dr piecuch, moze nie jest zbyt chwalona, ale nie robi problemow z lekami czy wizytami. Duzo tez opinii slyszalam o dr granat, dobrych opinii.
Co do porodu w brzeskim szpitalu to polecam omijac go szerokim łukiem. lezałam tam w lipcu - masakra
 
Dzięki dziewczyny, ja zdecydowałam sie już na dr Granat;) pierwsza wizyta dopiero przed nami wiec zobaczymy.
Becioo gratuluję dzidziusia!
Bishopka trzymam kciuki za trzeciego malucha;)

 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej! Ależ mnie tu dawno nie było! Cieszę się, że wątek trochę ruszył do przodu :-) Mieszkam na Grunwaldzkiej, ale często bywam u rodziców na Sucharskiego, więc dołączam do mamuś z okolic Westerplatte ;-) O komisie dziecięcym w Brzegu nic nie wiem, a sama mam sporo łaszków do sprzedania i zastanawiam się co z nimi zrobić.
 
Do góry