reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch balonik i zmiany po poronieniu

U

użytkownik 181

Gość
Drogie dziewczyny, mam do Was pytanie.
W kwietniu miałam wczesną ciąże biochemiczną, straconą. Od tamtego czasu cykle mam na szczęście regularne, owulacje chyba w miarę obliczeń tez (robiłam testy) natomiast zawsze przed miesiączka bolały mnie naprawdę mocno piersi. Po tym poronieniu przestały kompletnie przed okresem bolec.
Domyślam sie, ze gdy zachodzą rożne zmiany hormonalne to mogło sie to zmienić. Ale może któraś miała podobnie.
Poza tym od tamtego czasu mam wciąż wypukły brzuch. Coraz większy sie robi. Po nocy troszkę maleje. Nie wiem czy to może byc związane z dietą czy poronieniem ale nie ogarniam tego,maczugę sie zle z tym brzuchem. Nie mam zaparć, siusiam za to często i malutko.
Jestem szczupła, tylko ten brzuch odstający, jak balonik. Jakby nie mój. Nie boli.
Robiłam badania na pasożyty, ale odwiedzę tez ginekologa bo po poronieniu nie byłam na wizycie kontrolnej. Miało sie samo wszystko oczyścić.
 
reklama
Właśnie wczoraj przeczytałam, ze powinno sie. Nie byłam, lekarz nie kazał, bo powiedział, ze samo powinno sie oczyścić. Ja w emocjach przez dłuższy czas nawet nie pomyslałam. Miesiączki miałam normalne i regularne, to nie przyszło mi do głowy, ze coś mogłoby by. Nie tak. Dopiero analiza od kiedy mniej więcej brzuszek sie zrobił dał do myślenia .
 
Właśnie wczoraj przeczytałam, ze powinno sie. Nie byłam, lekarz nie kazał, bo powiedział, ze samo powinno sie oczyścić. Ja w emocjach przez dłuższy czas nawet nie pomyslałam. Miesiączki miałam normalne i regularne, to nie przyszło mi do głowy, ze coś mogłoby by. Nie tak. Dopiero analiza od kiedy mniej więcej brzuszek sie zrobił dał do myślenia .
Nie No trzeba is obowiązkowo żeby sprawdzić czy nic nie zostało
 
Do góry