reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch po CC a 2 i 3 ciąża

Witajcie,
Piszę do Was bo mianowicie mam taki problem....
16 stycznia 2017 mój porod zakończyl się CC. Od tamtej pory miałam dwie wizyty u ginekologa gdzie nie było mowy, że coś jest nie tak...
W sylwestra okazało się, że jestem w ciąży.
Wczoraj miałam pierwsza wizytę u swojego doktora, który prowadził moja pierwsza ciążę. Po wykonaniu USG okazało się, że jestem w 6 tygodniu ciąży i mam ubytek w macicy po cieciu cesarskim. Lekarz powiedział, że nie podejmie się prowadzenia tej ciazy i skierował mnie do szpitala bielanskiego w wawie do profesora.
Wczoraj miałam wykonane USG. Pani Lekarz potwierdziła, że jest ten ubytek ale jakoś za bardzo się tym nie przejęła i nic mi nie opowiedziała.
W poniedziałek mam wizytę u profesora z tym USG. Ciekawe co mi powie...
Ja naczytalam się w internecie mnóstwo i wylalam morze łez...
Witam, wiem że od Pani postu minęło kilka lat, ale jestem w takiej samej sytuacji a mianowicie jestem w 13 tygodniu ciąży i mam ubytek w bliznie i nad blizna mam 2 mm.
Ciekawa jestem jak przebiegła Pani ciąża i czy wszystko dobrze się skończyło.
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry