reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch po CC a 2 i 3 ciąża

reklama
To bardzo daje mi nadzieje...czyli u Ciebie bardziej chodziło o poprawienie grubości blizny niż usunięcie tej jamy?
Tak. Bo najpierw grubość miała 1.8mm, po pierwszej operacji wgl się nie zrosla i był wyciek do otrzewnej. Po 2 jest ok. Tzn. 3.1 mm. Nigdy mojej lekarki nie interesowała wielkość ubytku. Wiadomo pierw widzi się dziurę. Ale to ja skłoniło do zbadania grubosci
 
Tak. Bo najpierw grubość miała 1.8mm, po pierwszej operacji wgl się nie zrosla i był wyciek do otrzewnej. Po 2 jest ok. Tzn. 3.1 mm. Nigdy mojej lekarki nie interesowała wielkość ubytku. Wiadomo pierw widzi się dziurę. Ale to ja skłoniło do zbadania grubosci
OK. Tak bardzo mam nadzieję że grubosc u mnie okaże się dobra a korekte będzie można wykonać przy kolejnej cc. Widziałam wcześniej wpisy dziewczyny która już będąc w drugiej ciąży dowiedziała się o dziurze. Ciekawe co u niej teraz....
 
Magda36 a czy Twój gin mówił coś może na temat tego czy z niche są problemy z zajściem w ciąże ? Mi ten który robił monitoring oznajmił ze w niche bardzo lubi zagnieżdżac sie zapłodniona komorka...
 
Magda36 a czy Twój gin mówił coś może na temat tego czy z niche są problemy z zajściem w ciąże ? Mi ten który robił monitoring oznajmił ze w niche bardzo lubi zagnieżdżac sie zapłodniona komorka...
Ogólnie mówiła że NICHE jest przyczyną niepłodności wtórnej. Co nie oznacza że się w ciążę nie zajdzie, ale może być problem. Poza tym zdarzają się przypadki zagnieżdzenia w NICHE i jest to traktowane jako ciąża pozamaciczna. Ale w zwykłej bliznie po cc tez lubią się zagniezdzac zarodki i wrastac w nią. Także trzeba mieć nadzieję że się uda i że będzie ok. Ja mam prawie 39 lat więc to też nie ułatwia sprawy. Ale na razie wierzę.
 
Hej. Jestem po wizycie. Nie wygląda to wszystko za ciekawie ponieważ przez niche ściana przednia jest bardzo cienka. Lekarz za głowę się złapał jak można tak było przeprowadzić cięcie, pozdrawiam panią dr ze szpitala praskiego :( ogólnie kazal się starac 3 cykle i jeśli nic z tego to będziemy myśleć o laparoskopii. Tyle że on wykonuje takie zabiegi w szpitalu w Sieradzu o to 180 km od wawy. Generalnie lekarz super, problemem niche zajmuje się od 10 lat. Także polecam dr Neuberga dla dziewczyn z takim problemem.
 
Hej. Jestem po wizycie. Nie wygląda to wszystko za ciekawie ponieważ przez niche ściana przednia jest bardzo cienka. Lekarz za głowę się złapał jak można tak było przeprowadzić cięcie, pozdrawiam panią dr ze szpitala praskiego :( ogólnie kazal się starac 3 cykle i jeśli nic z tego to będziemy myśleć o laparoskopii. Tyle że on wykonuje takie zabiegi w szpitalu w Sieradzu o to 180 km od wawy. Generalnie lekarz super, problemem niche zajmuje się od 10 lat. Także polecam dr Neuberga dla dziewczyn z takim problemem.
A ile grubości ma ściana?
 
reklama
Do góry