reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch po CC a 2 i 3 ciąża

Rozumiem Cię doskonale, też się boję... u mnie też dr Pomorski stwierdził, że najlepszą opcją jest otwarcie powłok. Sprawiał wrażenie zrelaksowanego, jakby to już robił wiele razy. Poprzedni lekarz straszył mnie, że to bardzo niebezpieczne, mnożył przeciwskazania i zachęcał, żeby tego nie ruszać i "dać sobie spokój" z ciążami. Wspaniale, nieprawdaż?! Prawdziwa pomoc lekarska :( Dr Pomorski bardzo spokojnie kazał mi się zastanowić, jakie mam plany rodzinne i w przypadku chęci zajścia w kolejną ciążę wskazał jedną drogę: otwarcie powłok. Będę czekać na Twoją relację, bo ja mam jeszcze ponad 2 mies. do zabiegu. Na Borowskiej rodziłam 2 razy: pierwszym razem było wspaniale, wszyscy byli mili i standard obiektu ok. 4 lata później obiekt już nie był w tak dobrym stanie i spotkało mnie sporo zaniedbań ze strony personelu. Nie ma reguły, na co się trafi... :(

Odniosłam to samo wrażenie że dla doktora to bułka z masłem i dał mi tym ogromną nadzieję i poczucie że trafiłam na dobrego lekarza. Oczywiście dam znać jak będę po :)
 
reklama
Dziewczyny na blizne po cc naklejajcie plastry contractubex, są bardzo fajne , nakleja się je tylko na noc, co uważam jest bardzo wygodne :)
 
Hej ;) Byłam dziś u dr Pomorskiego. Blizna 1,4 do tego dwurozna macica wiec konieczna jest operacja przez powłoki brzuszne. Mam teraz pytanie bo jesten ze śląskai nie ukrywam że logistycznie wolałabym zabieg na śląsku. Czy któraś z Was miała zabieg wykonany w Zabrzu u prof. Sikory ? Jakieś opinie ?
 
Dziewczyny za tydzień mam mieć laparoskopię podczas której będę miała usuwany ubytek w bliźnie po CC. Będzie to 14 dzień cyklu czy to nie będzie problem. Miałam mieć zabieg krótko po miesiączce no ale niestety przez stres okres dostałam szybciej. Pisałam do Pani doktor ale nic nie odpisała.
 
Dziewczyny za tydzień mam mieć laparoskopię podczas której będę miała usuwany ubytek w bliźnie po CC. Będzie to 14 dzień cyklu czy to nie będzie problem. Miałam mieć zabieg krótko po miesiączce no ale niestety przez stres okres dostałam szybciej. Pisałam do Pani doktor ale nic nie odpisała.
Ja miałam tydzień przed miesiaczką. Nie było problemu. Tylko miałam mieć 100% pewności że nie jestem w ciąży.
 
Magda36 widze ze masz bardzo dobra opinie o klinicznej i dr Ani. Bardzo mnie to cieszy bo w poniedzialek stawiam sie na korekte. Grubosc scianki to 1,2mm po badaniu ze solami. Po cc grubosc sciany 5mm niestety byl ubytek w ktorym zagniezdzila sie druga ciaza blizniacza. Niestety szans na utrzymanie ciazy nie bylo. Mialam operacje, poniekąd druga cc. Po niej grubosc scianki 1,2mm teraz jestem pelna nadziei ale bardzo boje sie zabiegu. Mam pytanie dlugo trwa zabieg, jak z dojsciem do sprawności?
 
Dziewczyny za tydzień mam mieć laparoskopię podczas której będę miała usuwany ubytek w bliźnie po CC. Będzie to 14 dzień cyklu czy to nie będzie problem. Miałam mieć zabieg krótko po miesiączce no ale niestety przez stres okres dostałam szybciej. Pisałam do Pani doktor ale nic nie odpisała.
Ja bede miala zabieg w 13dc, dr dokladnie wie o tym i nie ma z tym problemu. U ciebie pewnie tez nie bedzie. O tydzien szybciej niz ty bede miala zabieg. Boisz sie?
 
Byłam dzisiaj na kontroli blizny. W najcienszym miejscu ma 3.1 mm . Na karcie mam wpisane pełnowartościowa blizna po cc, brak przeciwwskazań do ciąży.
widze ze masz bardzo dobra opinie o klinicznej i dr Ani. Bardzo mnie to cieszy bo w poniedzialek stawiam sie na korekte. Grubosc scianki to 1,2mm po badaniu ze solami. Po cc grubosc sciany 5mm niestety byl ubytek w ktorym zagniezdzila sie druga ciaza blizniacza. Niestety szans na utrzymanie ciazy nie bylo. Mialam operacje, poniekąd druga cc. Po niej grubosc scianki 1,2mm teraz jestem pelna nadziei ale bardzo boje sie zabiegu. Mam pytanie dlugo trwa zabieg, jak z dojsciem do sprawności?
 
reklama
widze ze masz bardzo dobra opinie o klinicznej i dr Ani. Bardzo mnie to cieszy bo w poniedzialek stawiam sie na korekte. Grubosc scianki to 1,2mm po badaniu ze solami. Po cc grubosc sciany 5mm niestety byl ubytek w ktorym zagniezdzila sie druga ciaza blizniacza. Niestety szans na utrzymanie ciazy nie bylo. Mialam operacje, poniekąd druga cc. Po niej grubosc scianki 1,2mm teraz jestem pelna nadziei ale bardzo boje sie zabiegu. Mam pytanie dlugo trwa zabieg, jak z dojsciem do sprawności?
Ogólnie zabieg ok. Nie wiem ile trwa bo jest w narkozie. Dochodzi się do siebie dużo szybciej niż po cc. Ja miałam 2 krotnie korektę i naprawdę to nic strasznego.
 
Do góry