reklama

Brzuch po CC a 2 i 3 ciąża

reklama
Rozwiązania
0
Witam jestem po kontroli udało się grubość blizny wynosi 8 mm czyli jest to pełnowartościowa blizna. Jeszcze trochę muszę poczekać i możemy zacząć się starać o dziecko. Bardzo się cieszę i wszystkim Panią życzę tak pozytywnych kontroli. A badanie kontrolne tzn. USG z kontrastem nie było bolesne na szczęście. Pozdrawiam

Magda36

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam jestem po kontroli udało się grubość blizny wynosi 8 mm czyli jest to pełnowartościowa blizna. Jeszcze trochę muszę poczekać i możemy zacząć się starać o dziecko. Bardzo się cieszę i wszystkim Panią życzę tak pozytywnych kontroli. A badanie kontrolne tzn. USG z kontrastem nie było bolesne na szczęście. Pozdrawiam
No to super. Gratulacje. Teraz tylko czekać na lokatora. U mnie słabo. Blizna ma tylko 3 mm, wystarczająco na ciążę, ale w ubytku macicy zbiera się płyn- prawdopodobnie pozostałości po @.

Marsi87

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
No to super. Gratulacje. Teraz tylko czekać na lokatora. U mnie słabo. Blizna ma tylko 3 mm, wystarczająco na ciążę, ale w ubytku macicy zbiera się płyn- prawdopodobnie pozostałości po @.
Hej ja tez juz po kontroli. Rozejscie blizny na połowie ale dr mowi ze nie mam sie tym przejmowac. W najcięższych miejscy grubosc 4,7mm takze blizna pełnowartościowa. Liczyłam na lepszy efekt, myslalam ze bedzie grubsza i brak rozejscia. Tego rozejscia balam sie gdyz ostatnio ciaza zagniezdzila sie wlasnie w nim oby tym razem bylo inaczej. Zielone swiatlo juz jest. Teraz tylko czekac na dobry moment i trzymac kciku by bylo dobrze. A co u reszty dziewczyn slychac???

Rozwiązania
0
Witam jestem obecnie na lekach clobygest stymulujących owulację. Dzisiaj byłam na USG i były widoczne 3 pęcherzyki dominujące. Zobaczymy czy się uda.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019