reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch po CC a 2 i 3 ciąża

Ja jestem 10 lat po cc. Mój lekarz nic nie powiedzial mimo iż leczył mnie bo nie mogłam zajść w ciążę. O dziurze dowiedziałam się przez przypadek. Nie chce nawet myśleć co by było gdybym jednak zaszla.

1usavcqgt1dml95x.png
 
reklama
Ja jestem 10 lat po cc. Mój lekarz nic nie powiedzial mimo iż leczył mnie bo nie mogłam zajść w ciążę. O dziurze dowiedziałam się przez przypadek. Nie chce nawet myśleć co by było gdybym jednak zaszla.

1usavcqgt1dml95x.png
To widzę , ze nie tylko mojemu lekarzowi brakuje profesjonalizmu. Najgorsze jest to, ze ryzykują nasze życie ...
 
To widzę , ze nie tylko mojemu lekarzowi brakuje profesjonalizmu. Najgorsze jest to, ze ryzykują nasze życie ...
Dokładnie tak. Ja mojemu powiedziałam ze inny lekarz mi powiedział ze ciąża w moim przypadku to ogromne ryzyko to stwierdził że to bez znaczenia, bo blizna po cc zawsze może się rozejsc. Ja mu mowie ze chyba jest różnica pomiędzy może się rozejsc a już rozeszlą tylko machnął ramionami i mruknął ze to nie mój problem. Był moim lekarzem przez prawie 20 lat. Bardzo się na nim zawiodłam. Mój mąż ma teorię ze pewnie nie chciał mi powiedzieć o dziurze bo sam robił cc i to tak jakby się przyznał do winy.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Już jestem po operacji. Za 3 miesiace okaże się czy wszystko dobrze się zroslo. Leżała ze mną w szpitalu dziewczyna co miała to samo. A więc chyba to nie jest takie niespotykane tylko nie wielu lekarzy ma wiedzę na ten temat.

1usavcqgt1dml95x.png
 
Widze ze nie jedyna mam ten problem. Po cesarskim cieciu rowniez mam dziure w przedniej scianie macicy i mam skierowanie na rekonstrukcje. Jak wyglada taki zabieg ?
 
Witam Was. Ja również mam mieć poprawę blizny po cc. Od roku staramy się o drugie dziecko i lipa.
Trafiłam na ginekologa który się tym zainteresował dogłębniej . Najpierw miałam zabieg laparoskopowy żeby zobaczyć czy coś sie dzieje. Hysteroskopi nie udało się zrobić i ocenić blizny po cc. Na usg widać ubytek w ścianie. Termin stawienia się do szpitala mam na jutro :/ trochę się boje. Może jest tu jeszcze ktos i opowie jak się zrosla ta macica po operacji i czy któraś z Was może planuje kolejna ciążę albo już zaszła?

Odpisalam na priv.

1usavcqgt1dml95x.png
Widzę ze u Ciebie jest juz dłuższy czas po operacji. Może usłyszę przed swoją ze będzie dobrze i warto jest robiv ta poprawę. Będę wdzięczna za każdą odpowiedz
 
Przeczytałam wątek i aż nie mogę uwierzyć! Ja mam pionową bliznę po cesarce, już jej w sumie nie widać, ładnie się zagoiła. Byłam u ginekologa kilkanaście razy od porodu + miałam zakładana wkładkę i tak się zastanawiam czy lekarz też mógł olać sprawę i mnie nie poinformować o ubytku? Teraz nawet nie mam możliwości pójść do ginekologa i sprawdzić...
 
Przeczytałam wątek i aż nie mogę uwierzyć! Ja mam pionową bliznę po cesarce, już jej w sumie nie widać, ładnie się zagoiła. Byłam u ginekologa kilkanaście razy od porodu + miałam zakładana wkładkę i tak się zastanawiam czy lekarz też mógł olać sprawę i mnie nie poinformować o ubytku? Teraz nawet nie mam możliwości pójść do ginekologa i sprawdzić...

Ja rowniez nie sądziłam ze coś takiego może się zdarzyć. Jak usłyszałam "wyrok"od gina to się tak splakalam i za wszelką cenę próbowałam jednak uniknąć tej operacji. Ale ze dalej ni3 zachodze w ciążę, do tego byłam w klinice niepłodności u innego lekarza który również zalecil zrobienie tego, to już się zdecydowałam to poprawić. Modle się tylko zeby tym razem lepiej wyszło.

Na szczęście zdarza się to rzadko wiec się nie martw na zapas. :)
 
reklama
Już jestem po operacji. Za 3 miesiace okaże się czy wszystko dobrze się zroslo. Leżała ze mną w szpitalu dziewczyna co miała to samo. A więc chyba to nie jest takie niespotykane tylko nie wielu lekarzy ma wiedzę na ten temat.

1usavcqgt1dml95x.png
Hej. Jesteś jeszcze na forum ? Coś wiadomo jaki jest stan po operacji ? Ja jestem 3 tygodnie po poprawieniu blizny po cc. Przy przyjęciu podczas usg wyraźnie było widać ze ubytek w ścianie jest na tyle duży ze nie dałoby rady utrzymać ciąży i macica by pękła. Licze na to ze tym razem doktor dobrze zaszyl.
 
Do góry