reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brzuch po CC a 2 i 3 ciąża

Ja byłam u dr Pomorskiego w ten wt. Koszt wizyty rzeczywiście duży, bo 400 zł (ale dr zrobił mi jeszcze usg piersi. Uważam, że warto się do niego wybrać. Jestem 4,5 roku po cc i do tej pory słyszałam, że z blizną jest wszystko ok. 2 miesiące temu u innego lekarza dowiedziałam się, że coś jednak jest nie tak i od tego czasu byłam u kilku lekarzy, którzy na zmianę zalecali i odradzali histeroskopię, ale bez konkretów. Przeczytałam tu o dr Pomorskim i wybrałam się na wizytę. Dr bardzo miły, wszystko tłumaczy. Stwierdził, że moja blizna jest ciężka do oceny i trzeba zrobić histeroskopię i usg z wypełnieniem macicy solą fizjologiczną. Dał mi skierowanie, które sam zostawił w szpitalu i kazał mi tylko zadzwonić na następny dzień i powiedzieć kiedy będę po okresie. Dzwoniłam i dr zapisał mnie na 17.06 na badanie w szpitalu. Jest naprawdę bardzo pomocny. Teraz czekam na badanie i zobaczymy co dalej.

reklama
Hej, dziewczyny, mam podobny problem, prof. Wielgoś napisał ze ubytek praktycznie na całej grubości macicy. My z mężem w sumie nie myślimy już o kolejnym dziecku ale tak sobie myślę że operacja korekty i tak powinnam zrobić, jestem obciążona genetycznie nowotworem i to nie jednym a te ciągłe infekcje i stany zapalne o których tu czytam chyba mogą być niebezpieczne. No i tak na prawdę nie wiem czy za pare lat nie bede chciała kolejnego dziecka. I choć bardzo bardzo się boje tej operacji to chyba bede musiała ja zrobić, tylko jak juz mi Zycie pokazali albo najlepszy chirurg albo żaden. Czy możecie mi polecić doświadczonego w tych operacjach chirurga ??? Na ten moment polecono mi prof. Baranowskiego z Warszawy ale nadal się wacham. jest mi obojętne w jakim mieście w Polsce byle na prawdę znał się na rzeczy.

Dzień dobry, nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, jeśłi tak to czy możecie polecić jakiegoś specjalistę od blizn w Warszawie? dzieki

Dzień dobry, nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, jeśłi tak to czy możecie polecić jakiegoś specjalistę od blizn w Warszawie? dzieki

reklama
Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
C Ciąża- dziwny brzuch Ciąża, poród, połóg 11
E Brzuch w 15tc Potrzebuję porady 8
B Czy to ciąża? Plamienie i bolesny brzuch w owulacje lub przed nią Potrzebuję porady 36
N Bezpieczne spanie w 20 tyg ciazy Potrzebuję porady 6
G Brazowe uplawy Ciąża, poród, połóg 17
A SESJA CIĄŻOWA - POZNAŃ Dzieci urodzone we wrześniu 2016 0
K Twardniejący brzuch. Potrzebuję porady 8
M Twardy brzuch podczas chodzenia Potrzebuję porady 6
Zosix Pusty brzuch Potrzebuję porady 2
Aniaanka Wypukly pepek i duzy brzuch 6 i pol miesiaca po cesarce Potrzebuję porady 2
Aniaanka kiedy klasc dziecko na brzuch Potrzebuję porady 14
E twardy brzuch Potrzebuję porady 15
Justyna A Szybkoo siny brzuch Potrzebuję porady 10
A Wzdęty brzuch-poczatek ciazy Przyszłe mamy 5
Klaudia Lena Miękki brzuch Potrzebuję porady 6
L Brzuch po ciąży 6tygodni Potrzebuję porady 6
Jea98 Czy jak stosunek był 8 grudnia 2018 to czy brzuch byłby już widoczny? Ciąża, poród, połóg 16
SleepingBeauty Obniżony brzuch Potrzebuję porady 2
C Plaski brzuch po ciazy. Ciąża, poród, połóg 27
Fanka Kadry Dziecko prezy sie, steka i napina brzuch Potrzebuję porady 9
A Kiedy jest większy brzuch ? Potrzebuję porady 4
AgaG04 Czy to normalne że w 16 tc mam płaski brzuch? Potrzebuję porady 6
J Zbyt mały brzuch początek 8 miesiąca ciąży BB położna radzi mamom 13
A Napięty i twardy brzuch Ciąża, poród, połóg 3
SleepingBeauty Asymetryczny brzuch Potrzebuję porady 11
U Brzuch balonik i zmiany po poronieniu Potrzebuję porady 3
P Córcia 4tyg problem z kupką Noworodek 10
N Twardnieje brzuch Potrzebuję porady 2
A Twardy brzuch Ciąża, poród, połóg 5
P Dlaczego niemowlak nie chce się obracać z pleców na brzuch i odwrotnie a ma już 6 Msc. Pielęgnacja 14
Elamama Leżenie na brzuszku Potrzebuję porady 10
A Wystający brzuch po lewej stronie Zdrowie 1
Flammie Problem z zasypianiem przez ciągłe obracanie sie na brzuch Spanie 8
T uwypuklenie na brzuchu i twardniejący brzuch Ciąża, poród, połóg 2
super_mysz17 Twardy brzuch Potrzebuję porady 10
Albi84 Powrót do formy z trenerem i dietetykiem Warszawa 2
neithpce Nisko osadzone dziecko - 16 tyg - twardnienie i ból brzucha, pleców - mały brzuch :( Ciąża, poród, połóg 3
P kiedy rosnie brzuch w ciazy Potrzebuję porady 11
arisafigaro Dziwny brzuch Potrzebuję porady 5
Jordgubbe "oddajcie mi mój brzuch" Ciąża, poród, połóg 80
daria0607 Ktory pas na brzuch po ciazy lepszy ? Diety, diety 7
W twardy brzuch ku górze Ciąża, poród, połóg 11
A Ciągle twardy brzuch :( Ciąża, poród, połóg 11
P Blizna i brzuch po cesarskim cieciu Dzieci urodzone w sierpniu 2012 112
K brak przyrostu wagi i nie powiększający sie brzuch w 16 tygodniu . Ciąża, poród, połóg 17
bombelq Przewracanie z pleców na brzuch kiedy?? Rozwój i zabawy 23
createdbylove Mały brzuch, niewyczuwalna macica, 4 miesiąc - POMOCY! Ciąża, poród, połóg 12
vampiria za mały brzuch Ciąża, poród, połóg 22
M uderzenie w brzuch Zdrowa mama 3
M twardy brzuch i klucie Ciąża, poród, połóg 12