reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch po CC a 2 i 3 ciąża

Mam dziurę.
Nie zrosly się tkanki.
Czyli teoretycznie myśląc jeszcze gorzej aniżeli w Twoim przypadku.
No ja ogólnie tez mam dziurę 8mm tylko że nie jest to dziura na wylot. 4mm trzyma. Przed operacja była 1cm i niby trzymała 2mm ale jak podano mi płyn do macicy to wydostawal się do otrzewnej. Też się tkanka nie zrosla ale jednak coś trzymało. A u Ciebie jest ta dziura na wylot do otrzewnej?

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny, właśnie przeczytałam Wasza rozmowę nt. dziury po CC. Co tam u Was? Magda, czy udało się zajść? Onaczylija jak Twoja ciąża?? Blizna trzyma? Leżysz w szpitalu?? Ja mam taką samą sytuację, mam rozejscie na 1mm, cała blizna ma 3 mm. Mimo to lekarz kazał się starac i nic nie mówił o poprawie blizny. Nie wiem co robić czytając wasze historie.... Proszę Was o odpowiedź
 
Hej dziewczyny, właśnie przeczytałam Wasza rozmowę nt. dziury po CC. Co tam u Was? Magda, czy udało się zajść? Onaczylija jak Twoja ciąża?? Blizna trzyma? Leżysz w szpitalu?? Ja mam taką samą sytuację, mam rozejscie na 1mm, cała blizna ma 3 mm. Mimo to lekarz kazał się starac i nic nie mówił o poprawie blizny. Nie wiem co robić czytając wasze historie.... Proszę Was o odpowiedź

Witaj.
Obecnie jestem w 15 tygodniu.
Jak na razie jestem w domu.
O dziwo... usg jak na razie mam rzadko.
Teraz będę miała 20.04.2018 a potem co 1,5 tygodnia. Podejrzewam, że pod koniec kwietnia będę mogła przewidzieć kiedy poloza mnie do szpitala.
Mam nadzieje, ze w domu będę jak najdłużej bo mam 14 miesięcznego syna i nie wyobrażam sobie rozłąki z nim do sierpnia...

Ogólnie w 6 tygodniu moj ubytek w bliznie miał 6mm teraz ma 8mm
Lekarz powiedział, że nie powinnam na razie się niczym martwić.

Powiem szczerze, że już tak się przyzwyczaiłam do tej myśli, że funkcjonuje normalnie i strach gdzieś odszedł w dal.
 
Dziękuję za odpowiedź :) trochę mnie pocieszylas bo ja staram się o dziecko mimo ogromnego lęku. Ciągle szukam w necie info na ten temat czy udaje się donosić itp i różne są scenariusze ... Ale skoro lekarz kazał się starac to mam nadzieję że wie co robi. Odzywaj się co jakiś czas jak Twoja sytuacja :) 3mam kciuki :)
 
Witajcie dziewczyny ja również mam rozejście w bliźnie dziura jest widoczna . Mój ginekolog powoedzial ze mam tego nie ruszać, pracował w stanach i tam się to zostawia i normalnie prowadzi ciąże. Mam mieć badania macicy a później jeżeli będzie zielone światło zajść w ciąże. W stanach jest to normalne ;) powoedzial ze nie będę musiała leżeć w szpitalu nie ma wskazań wiev myśle ze tez będę się starała
 
Cześć czikoczoko, czyli wcale nie jest to rzadki problem widzę :) daj znać co Ci powiedzą po tych badaniach ;) a jak duże masz rozejscie i jak szeroką Blizne?
 
witajcie dziewczyny. Mam niestety również problem z ubytkiem po poprzednim cc... Odkryty przypadkiem na badaniu kontrolnym po poronieniu. Cc miałam 8 lat temu i do tej pory miałam masę usg i nikt o tym nie wspomniał. Chciałam sie teraz zacząć znowu starać, minęły prawie 3 mc po poronieniu. Obecnie każdy lekarz mowi co innego... Jeden mowi żeby zrobić histerolsparoskopię, inny mowi ze ryzyko i rak będzie tez po zabiegu. nie wiem co robić ☹. Jak to u Was wygląda? Czy w ogole miałyście jakies objawy tego ubytku na codzień, nie będąc w ciąży?
 
reklama
Ja np mam tak ze normalny okres mam ok 3 do 4 dni a później przez tydzień mam plamienia mam nawracające infekcje pęcherza to tez jest od tego czego wcześniej nie wiedziałam;( u mnie podobnie każdy mówi co innego jeden zachodzić w ciąże jeden operacja i sama nie wiem co mam robić
witajcie dziewczyny. Mam niestety również problem z ubytkiem po poprzednim cc... Odkryty przypadkiem na badaniu kontrolnym po poronieniu. Cc miałam 8 lat temu i do tej pory miałam masę usg i nikt o tym nie wspomniał. Chciałam sie teraz zacząć znowu starać, minęły prawie 3 mc po poronieniu. Obecnie każdy lekarz mowi co innego... Jeden mowi żeby zrobić histerolsparoskopię, inny mowi ze ryzyko i rak będzie tez po zabiegu. nie wiem co robić ☹. Jak to u Was wygląda? Czy w ogole miałyście jakies objawy tego ubytku na codzień, nie będąc w ciąży?
 
Do góry