reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch po CC a 2 i 3 ciąża

Tak. 3 mm jest niby ok. A rozejście masz bardzo małe. Przez ubytek w bliznie moze wystapic nieplodnosc gdyz wnetrze macicy poprzez zalegajaca krew moze byc toksyczne dla zarodka.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziękuję za odpowiedź. Pozwól że wyśle ci zdjęcia mojego rozejścia, napisz prosze czy na pewno jest ok bo widze ze masz duza wiedze na ten temat a lekarz za duzo nie komentowal. powiedział tylko że blizna jest bardzo cienka a czytałam w necie że 3 mm to powód do rodzenia sn nawet więc już nie wiem co myśleć...
 

Załączniki

  • IMG_20180408_150441.jpg
    IMG_20180408_150441.jpg
    378,6 KB · Wyświetleń: 274
  • IMG_20180408_150452.jpg
    IMG_20180408_150452.jpg
    464,7 KB · Wyświetleń: 279
reklama
Witam wszystkie,
Od dłuższego czasu podczytuje Was. Jestem już po 2 cc i w niedługim czasie planuje kolejną ciąże. Za dwa tygodnie wybieram się do lekarza na ocenę blizny w Krakowie. @Aska324 jeżeli chcesz mam lekarza swojego w Krakowie i myśle ze jest godny zaufania. Ale po 25 kwietnia będę wiedziała więcej jak podchodzi do oceny blizny. Przez tel wydaje się ze ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam wszystkie,
Od dłuższego czasu podczytuje Was. Jestem już po 2 cc i w niedługim czasie planuje kolejną ciąże. Za dwa tygodnie wybieram się do lekarza na ocenę blizny w Krakowie. @Aska324 jeżeli chcesz mam lekarza swojego w Krakowie i myśle ze jest godny zaufania. Ale po 25 kwietnia będę wiedziała więcej jak podchodzi do oceny blizny. Przez tel wydaje się ze ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Hej, bardzo bym prosiła o namiary. Sama też wybieram się do lekarza, który doradzał mi po poronieniu i robił łyżeczkowanie, mam wizytę pod koniec miesiąca, zobaczymy jak on podchodzi do tego tematu również. Oczywiście jeśli będzie godny polecenia to dam znać.
 
Hej, bardzo bym prosiła o namiary. Sama też wybieram się do lekarza, który doradzał mi po poronieniu i robił łyżeczkowanie, mam wizytę pod koniec miesiąca, zobaczymy jak on podchodzi do tego tematu również. Oczywiście jeśli będzie godny polecenia to dam znać.

A mogę się zapytać do jakiego lekarza się wybierasz? Ja przyjeżdżam do mojego lekarza specjalnie na wizytę bo nie mieszkam w Pl. Ale jeżeli masz jakiegoś godnego polecenia lekarza to chętnie bym się wybrała tez i do niego. Zawsze mieć lepiej dwie opinie niż jedną.
 
lepiej dwie opinie
Tak, jasne. Ja się wybieram do Piotra Ossowskiego -pracuje w szpitalu na Kopernika. Byłam u niego tylko 2 razy, ale nie było to w związku z blizną, ponieważ wtedy nie wiedziałam, że mam coś takiego. Pod koniec kwietnia wybieram się w tej sprawie i zobaczę jakie on ma zdanie na ten temat. Mogłabyś podzielić się również namiarami na swojego lekarza? Myślę, że to ważne, abyśmy mogły dzielić się takimi informacjami, bo niestety ciężko o dobrego lekarza, który zna się na tych bliznach po cesarce, przynajmniej ja mam takie doświadczenia.
 
reklama
Wczoraj dziewczyny miałam wizytę u lekarza i niestety podobno u mnie blizny nie da się sprawdzić bo tak jest ułożona macica. Nie wiem ile w tym prawdy ale ze dwa tyg mam kolejna wizytę ju w Pl i zobaczę co tutaj powiedzą.
 
Do góry