reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuch po cesarce

u mnie w pierwszy tydzien codziennie ubywał 1 kg i brzuch z dnia na dzien sie robił mniejszy, aktualnie miesiac po cc waze pol kg wiecej niz przed ciaza (przytyłam 12 kg).
Brzuch mam generalnie płaski, chociaz troche flaczek, ale juz 2 tygodnie po cesarce wygladal dobrze. Moze wplywa na to laktacja, bo rozkrecilam ja az za bardzo, nie wiem.
Tak czy siak mysle, ze to kwestia indywidualna, ja mam farta bo serio przy zerowym nakładzie wysilku z mojej strony figura szybko wraca do formy, ale wg mojego doktora macica nie oczyszcza sie prawidlowo, także co z tego ze na zewnatrz jest ok, jak w srodku nie😬
Oj :* to współczuję na jedno , oby macica zaczęła pracować lepiej zdrówka życzę!😘
 
reklama
Ja w ciąży przytyłam jakieś 16 kg. Obecnie 2 miesiące po porodzie i waga o 1 kg niższa niż przed ciążą. Brzuch natomiast i tak jakieś 2 razy większy niż przed ciążą i do tego obwisły. Niby wchodzę w ubrania sprzed ciąży, ale jakoś tak skóra mi się wylewa i ten brzuch jest ściśnięty 🤷
 
Szczerze to mnie nawet zdziwiło, że ktoś chciałby mieć normalny brzuch po 11 dniach od porodu. Myślałam, że to jakoś troll i aż sprawdziłem, że chyba nie, bo od dawna tu na forum.
Jednak za dużo Instagrama oglądanmy, żeby nie widzieć jak może wyglądać ciało kobiety niespełna dwa tygodnie po porodzie.
Nie martw się. Wszytko wróci do normy
Dziękuję ♥️🙂
 
Ja w ciąży przytyłam jakieś 16 kg. Obecnie 2 miesiące po porodzie i waga o 1 kg niższa niż przed ciążą. Brzuch natomiast i tak jakieś 2 razy większy niż przed ciążą i do tego obwisły. Niby wchodzę w ubrania sprzed ciąży, ale jakoś tak skóra mi się wylewa i ten brzuch jest ściśnięty 🤷
A zaczęłaś jakieś ćwiczenia?😘
 
reklama
Do góry