reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRZUCH

reklama
Mhm.... juz pisze, ale nie bedzie przyjemnie... ostrzegam ;-) No bo pozniej sa baczki..... Zreszta mnie jak cos dzieje sie z jelitami, to robi mi sie gula po lewej stronie na dole :-)
 
:) :) Czyli u mnie nie jelita ... a szkoda gula robi się z prawej strony i utrzymuje się przez jakąś chwilę. Bardzo się boję chciałabym donosić moją kruszynkę do końca. Na drugie zajście w ciążę zdecydowałam się po 12 latach.
 
Miałam ten problem podczas pierwszej ciąży,  gdy brzuch sie stawia, tzn.brzuch robi sie twardy jak kamień, czyje się cały obwód macicy, zwykle wtedy trudno sie dobrze wyprostować. Wtedy lekarz mówił, że jeżeli tak się dzieje 4x1h to nie ma się czym martwić. Aczkolwiek ja tego nie ignorowałam, tym bardziej, że te skurcze były częstsze gdy byłam zmęczona. Jeżeli mimo leków i lezenia brzuch sie stawia trzeba o tym mówić ginowi.




 
Ja tez mam cos takiego, szczególnie rano. Ale mi sie wydaję, że to dzidzia sie tak uloży i bardziej wtedy "wychodzi" na wierzch. Jak pogłaszczę brzunio w tym miejscu to mija.
 
:) Misia wtedy miałam tylko 21 lat, ale to się nie liczy ....na dziecko czekali kochający rodzice dziadkowie i wszystko co było potrzbne dla tej malej istotki. Teraz nie mam jeszcze nic umówilam się z mężem że wybiorę wszystko miesiąc wcześniej a on to przywiezie jak będę miała mój skarb w objęciach.
 
reklama
Do góry