reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Brzuchatki z Krakowa i okolic"

witaj jagga ;D wogole witam dzisiaj wszystkich a zwlaszcza kobietki zaciaone z krowodrzy ;D
tak szczerze to jeszcze sie nie zastanawialam gdzie rodzic , ale przyznam ze bede musiala w najblizszym czasie pomyslec nad tym , poprostu za malo czasu ostatnio na wszystko
my mieszkamy teraz na rusznikarskiej , zaraz kolo przychodni
ciesze sie , ze bede miala tyle sasiadek na spacery z wozkiem ;D
 
reklama
Witam ponownie ;D mam jeszcze jedno pytanko do was szczególnie do mam które są koło 17-18 tyg .Ile miałyście juz usg? bo ja miałam tylko jedno w 8tyg ..Bo tak wogle to moj gin ma taką teorie, ze powinno się zrobic w czasie całej ciązy 3 góra 4 usg.I ostatnio mnie w sumie spławił i powiedział ze zrobi w 24 tyg... :mad:hmmm troche byłam na siebie zła ,ze sie dałam tak zrobic bo mogłam postawić na swoim .Bo chyba każda znas chce zobaczyc swoją dzidzie...ale teraz sie nie dam ..ide na poczatku kwietnia i postawie na swoim!!
 
jagga pewnie masz panstwowego lekarza , a u nich przewaznie robi sie 3 usg w ciazy , ale dziwne ze nie zrobil ci usg w 12 tygodniu , ktore jest dosyc wazne w ocenie rozwoju dzidziusia , w 24 tygodniu to bedziesz miala usg tzw. polowkowe zeby sprawdzic wszystkie organy ....ja mam prywatnego lekarza i co wizyte czyli co 4 tyg. robi mi usg, mowi ze nie jest to szkodliwe a on woli miec pewnosc ze wszystko jest ok ,
moze zmien gina na innego , jest jeszcze na to czas :)
pozdrawiam
 
No własnie nie ....chodze do niego prywatnie i znam go juz pare lat , koleś jest w porzo ale z tym usg to moj husbend stwierdził ze chyba mu sie niechce i dlatego....ale teraz powiem zdecydowane NIE! i zaciągne sama do aparatu ;D
 
Hej ;) mam jeszcze jedno do was pytanko.. z innej nieco beczki.Wprawdzie brzuch mam znikomy raczej wyglądam jak przejedzona hehe ale w spodniach coraz ciężej sie zapiąc.Wiec musze zakupic jakies spodnie ciązowe najlepiej sztruksy.Może juz któraś z was buszowała po sklepach ostatnio i moze mi jakis polecic.. ;)
 
jaga na krowoderskiej jest swietny sklep ciazowy , prowadzony przez Pania Agnieszke nazywa sie "Bede mama" , spodnie sa mniej wiecej w takich samych cenach jak zwykle , natomiast bluzki i tuniki sa o niebo za drogie :(
w H&M w hipermarkecie M1 jest dzial dla kobietek w ciazy , fajowskie rzeczy polecam i niektore na przecenach wcale nie takie drogie !!! ::)
 
reklama
JAAGA ja leżałam na Galla po poronieniu i w obecnej ciąży w 17 tygodniu ogolnie polecam ten szpital. Podczas leżenia mogłam sobie pooglądac salę porodową i poporodowe. Jest tam bardzo kameralnie - tylko 2 sale dla mam (4 albo 6 łóżek na każdej - nie pamietam ::) ) no i 1 po porodzie rodzinnym, toalety pozostawiają wiele do życzenia, tyle co do warunkow. Jeśli chodzi o personel to raczej w porządku. Pomoc w zajmowaniu sie noworodkiem w porządku. Rodziła tam niedawno kuzynka i była baaaaaardzo zadowolona. Tez miałam tam rodzić, ale zmieniłam gin i teraz zamierzam rodzić w Narutowiczu.
Jak czytam to co napisalam to w sumie malo konkretów ::), poprostu szpital zrobil na mnie ogólnie dobre wrażenie.
Jeśli chodzi o spodnie ciążowe to polecam sklep na Długiej, żebym to jeszcze pamietała nazwę, coś dzisiaj cięzko myślę ::), w kazdym razie na początku od strony plant, po lewej stronie. Niedrogie a bardzo fajne spodnie ( są też sztruksowe).
Co do usg to właśnie to zalezy od lekarza, niektórzy właśnie ograniczaja sie do 3 .
A może któraś z Was mogłaby polecić jakiegoś dobrego lekarza z Narutowicza ( ja chodzę do dr Kamińskiej z Ujastka), ale z racji tego że zamierzam rodzić w Narutowiczu chcialabym jeszcze kilka razy pójść do jakiegoś z Narutowicza. W Ujastku nie chcę rodzić a poza tym moja gin szykuje sie na urlop w okolicach mojego rozwiązania, a wydaje mi sie ze dobrze rodzić w szpitalu, w którym pracuje " nasz" lekarz.
Ale sie rozpisałam...A na Krowodrzy faktycznie dużo bocianów zamierza lądować ;D
 
Do góry