reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Brzuchatki z Krakowa i okolic"

Witaj Jaaga... czyżyny niedaleko Huty... w zasadzie można powiedzieć że w Hucie! A ja bede rodzic jak Bóg pozwoli na Żeromskim. Ostatni dramatyczny poród miał miejsce w klinice na Kopernika i mam nadzieję iż tam nie wyląduje! Narazie mają mi jeszcze zrobić badanie USG genetyczne..ono będzie 3( i gdyby nie moja wcześniejsza ciąża ,pewnie też bym musiałą proscić o 2).. :-[ .Wiecie co...kocham moją" kluseczkę" Ale ostatnio czuje się tak jakbym w ciązy nie była nic mi nie dolega...
 
reklama
gorzata77 pisze:
Coś bociany upodobały sobie Krowodrza ;D Leniue sobie na L-4, pracuję w hipermarkecie więc dla dobra maluszka sobie odpuściłam :D ( prawie od początku ciąży) Dziwne, że nie trafiłam wcześniej na to forum :laugh:  :laugh: Czytam czasmi forum "szpitale" na GW i mam mętlik w głowie, macie jakieś sugestie? " gdzie rodzić?" Jedno jest pewne nie ma w Krakowie szpitala idealnego :( Do takiego wniosku można dojść czytając właśnie "szpitale"..... Myślałyście o szkole rodzenia? Silunia może nawet robimy zakupy w tym smym sklepie :laugh: Frutisku pracuję nad zdjęciem i mam nadzieję, że niedługo nastapi udany finał. Osatnio trochę się zaokrągiłam :laugh: Śmiesznie to brzmi z moich ust, bo całe życie byłam raczej okrągła. Ostatnio przeżyłąm szok w sklepie z odzieżą ciążową, rozmiarówka kończy sie tam na rozmiarze 42, Cóż...........
Pozdrawiam Was gorąco :-*

Co prawda nie jestem z Krakowa, ale Krakow lubie bardzo. Gorzata, co do ciuchow ciazowych to wiem dokladnie o co chodzi. Polecam pod tym wzgledem allegro - ostatnio sobie kupilam spodenki w rozmiarze 48 ciazowe i na pewno spokojnie ponosze je do konca ciazy :D
 
Hmm... Wiesz, to tak trudno... Szukalam spodenek w moim rozmiarze w normalnych sklepach, ale nie bylo, a jak juz znalazlam to byly jakies kosmiczne ceny w rodzaju 170 - 200 zlotych... Ja kupilam za 80 z kosztami przesylki (wylicytowalam co prawda za wiecej, ale kolezanka mi spuscila).To 80 to dosc duzo dla mnie, ale mysle, ze pod tym wzgledem to jednorazowy zakup. Reszty zamierzam dokonywac w lumpkach :D
 
Hej dziewczyny! ja tez zamierzam sobie kupic jakies portki i wiem , ze najmniej bede musiałam dac 100 zł :( ale przedwczoraj weszłam tak z głupa do osiedlowego ciuchlandu , mysle anuż coś ciązowego bedzie..no i udało mi sie kupic sukienke jeansową oczywiscie ciążową w bdb stanie za 8zł i to mi sie podoba.. ;D.pozdrawiam!
 
Cześć dziewczynki. Ja gościnnie do Was zajrzałm z majoweczek. Tweż z Krakowa z Nowej Huty. Będę rodzić w Zeromskim (własnie w zeszłym tygodniu zaczęłam chodzić do ctamtejszej szkoły rodzenia). na razie jestem bardzo zadowolona bo ja się nastawaim na aktywny poród i pomoc przy lakatcji a tam jest na to szczególny nacisk. Po porodzie na pewno opisze wrażenia. pozdrwiam i jak macie jakieś pytania to piszcie :0
 
Mam pytanko drogie krakowianki czy któras z was wie coś na temat szpitala Narutowicza??jak tam jest?? moze któras z waszych znajomych tam rodziła?pozdrawiam!
 
Ja rodziłam Igora w Narutowiczu i następną dzidzię też zamierzam tam rodzić. Było całkiem ok, położna mówiła wszystko jak przeć i co robić, poród miałam lekki i szybki, szyła mnie bardzo młoda pani doktor - obawiałam się nawet,że to jakaś praktykantka, ale zeszyła mnie bardzo dobrze; poród mieliśmy rodzinny, po porodzie "karmiłam" Igora piersią (pustą) około 1,5 godziny po czym przewieźli mnie na salę (3 osoby w jednej sali), a Igora zabrali na noc żebym mogła się zdrzemnąć. Rano sama popędziłam po dzidziulka i był już ze mną cały czas, tylko do kąpieli go zabierali. Obsługa jest ok, co prawda co jakis czas trafia się na wkurzającą położną, ale przeważają te bardzo sympatyczne i służące pomocą w każdej chwili. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to proszę bardzo!
 
reklama
Do góry