reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Brzuchatki z Krakowa i okolic"

Frutisek

Sierpniowa mama'06 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
5 Styczeń 2006
Postów
499
Miasto
Poland_Kraków
Dziewczyny Kraków to wielkie miasto...może któraś mieszka gdzieś niedaleko.... ::) .Ja obecnie wynajmuję w Nowej Hucie mieszkanie...ale kto wie gdzie będe za miesiąc... piszczie! :laugh:
 
reklama
Witaj Frutisku , tak myslalam , ze z Krakowa jestes , poznalam po zdjatku ;) mam oko do scian :)
Ja krakuska od urodzenia , obecnie mieszkam na Krowodrzy Gorce , wynajmujemy mieszkanie , jednak tak jak ty nie wiem gdzie przyjdzie mi mieszkac na stale .
Krakow uwielbiam , moze nie tak bardzow zimie gdzie brudno , szaro i ponuro ale pocieszam sie tym , ze za dwa tygodnie wiosna ;D przynajmniej kalendazowa
pozdrawiam ;)
 
Cześć Dziewczyny :laugh:
Niedawno odkryłam to forum. Od 4 lat mieszkam w Krakowie, jestem w 17 tc. Mieszkam na Krowodrzy.
Pozdrawiam Was serdecznie :laugh:
 
:laugh: Gorzata77 to w sumie niedaleko.. ;D I jesteśmy na tym samym etapie...ciąży,bo ja jeśli mi się skończył 16 to znaczy że jestem w 17.. prawda?? Powodzenia,a gdzie będziesz rodzić,czy pracujesz i ogólnie,może jakies foto wkleisz,albo swoje brzusio... ::)
 
Cześc tak sobie do Was zajrzałam, tez mieszkam na Krowodrzy Górce. Gdzie zamierzacie rodzić?
 
Coś bociany upodobały sobie Krowodrza ;D Leniuchuje sobie na L-4, pracuję w hipermarkecie więc dla dobra maluszka sobie odpuściłam :D ( prawie od początku ciąży) Dziwne, że nie trafiłam wcześniej na to forum :laugh: :laugh: Czytam czasmi forum "szpitale" na GW i mam mętlik w głowie, macie jakieś sugestie? " gdzie rodzić?" Jedno jest pewne nie ma w Krakowie szpitala idealnego :( Do takiego wniosku można dojść czytając właśnie "szpitale"..... Myślałyście o szkole rodzenia? Silunia może nawet robimy zakupy w tym smym sklepie :laugh: Frutisku pracuję nad zdjęciem i mam nadzieję, że niedługo nastapi udany finał. Osatnio trochę się zaokrągiłam :laugh: Śmiesznie to brzmi z moich ust, bo całe życie byłam raczej okrągła. Ostatnio przeżyłąm szok w sklepie z odzieżą ciążową, rozmiarówka kończy sie tam na rozmiarze 42, Cóż...........
Pozdrawiam Was gorąco :-*
 
reklama
Witam wszystkie krakowianki!! ;) Mam na imie Aga jestem w 17tyg i mieszkam na czyżynach .Zamierzam rodzic na galla(MSwiA) ponieważ moj gin tam pracuje, ale sama jeszcze do końca niewiem...jeszcze mam troche czasu.Może ktoś wie coś na temat tego szpitala?
 
Do góry