reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszek ciążowy

s.magdalena339

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Lipiec 2020
Postów
77
Cześć 🙂 pytanie do mam, które mają już za sobą drugą ciążę. Kiedy w drugiej ciąży zaczął pojawiać wam się brzuszek 🤰 Wiem, że to u każdego indywidualna kwestia, bo każda z nas jest inna, ale pytam tak z ciekawości 🤷 u mnie aktualnie 6 tydzień (2 ciąża) ale cieszę się jak za pierwszym razem i nie mogę się doczekać kiedy pokaże mojej obecnie 14 miesięcznej córeczce brzuszek 🥰 pozdrawiam
 
reklama
Cześć [emoji846] pytanie do mam, które mają już za sobą drugą ciążę. Kiedy w drugiej ciąży zaczął pojawiać wam się brzuszek [emoji1768] Wiem, że to u każdego indywidualna kwestia, bo każda z nas jest inna, ale pytam tak z ciekawości [emoji1745] u mnie aktualnie 6 tydzień (2 ciąża) ale cieszę się jak za pierwszym razem i nie mogę się doczekać kiedy pokaże mojej obecnie 14 miesięcznej córeczce brzuszek [emoji3059] pozdrawiam
Mi pojawił się szybko. Lekarz tłumaczył że to przez to że zarodek zagnieździł się bardzo wysoko, na prenatalnych nie potrafił zrobić usg transwaginalnie tylko robił przez powłoki brzuszne
 
Ja w pierwszej ciazy zauważanie widoczny miałam późno, bo na przełomie 5/6 miesiąca, nawet się martwiłam,że będzie mały..
A w obecnej ciazy już koło 3/4 coś tam było widać.
 
15ty tydzień 😅
received_1838453229676203.jpeg
 
Oj mi też szybko w drugiej ciąży brzuch było widać. Mimo, że cała chudłam na początku, to brzuch się odznaczał już w trzecim miesiącu 😅
 
W 1 ciąży brzucha nie było widać aż do samej końcówki, ale to dlatego, że miałam sporą nadwagę.
Przed 2 ciążą dużo schudłam, a i tak w 6 miesiącu nie było śladu po brzuszku, wrzucałam zdjęcia z wakacji, to się znajomi śmiali, że ich nabrałam, bo wcale w ciąży nie jestem.
 
reklama
reklama
Do góry