reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek mamy po porodzie

Rodzice Oliviera

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
17 Marzec 2010
Postów
56
Witam serdecznie

mam pytankoo dzis mija 2 tyg od poroodu ,cesarskie ciecie....
kiedy zniknie i jak sie zmieni smuga na brzuchu i wookoł pepka bo mi ciemniejeee bardzo z czasem, w ciazy byla jasnaaa....
 
reklama
Właśnie spojrzałam na swój brzuszek-też po CC i smuga wciąż jest. Przyzwyczaiłam się do niej już i nie zwracam uwagi :)
Dużo siły życze w opiece nad maleństwem :) Jeszcze pamiętam jak to było :p
 
Rodzice Oliviera ale mnie rozbawiliście tym tańcem brzucha:-D moja linia znikła bardzo szybko jakoś ok miesiąca po cc. Ale ja niestety o tańcu brzucha w pubie mogę zapomnieć, no chyba że będą jakieś zawody w stylu trzęsącej galarety:-D:-D
 
reklama
Ja jestem dwa tygodnie po cc i brzuch może nie tyle że mnie boli ale jest jakby bardziej wrażliwy na dotyk...a linia jak była tak jest :-)
 
Do góry