reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek mamy po porodzie

reklama
ja troszke nie w temacie..bo rodziłąm naturalnie..ale z brzuchem zawsze najdłużej do formy sie dochodzi...taki ciemniejszy kolor ma skóra i u mnie pomimo, że do wagi szybko swojej wróciłam to wiecej tej skóry było..teraz juz prawie ok..ale kosztuje mnie to sporo ćwiczeń na siłowni.....no i rozstępów mam trochę..
 
po cesarce szybko doszlam do siebie(juz pierwszego dnia wstalam,zdjeli mi cewnik i karmilam malego cycem)a to dlatego,ze przed rokiem od zajscia w ciaze mialam operowana cyste(ktora mi pekla i mialam krwotok wewnetrzny) ale spoko,mialam dren,bolalo jak cholera i chodzilam 2dni z rurka i butelka wystajaca z brzucha).po cesarce brzuch bolal ok 10dni(ciagnely mnie szwy bo mialam zwykle,nie rozpuszczalne) blizna zostala na szczescie pocieli mnie w tym samym miejcu co cyste i mam jedna porzadna szrama he he.
 
Byłam trochę obolała po cc, ale już po 3tygodniach uczyłam się jazdy na rolkach z wózkiem (i bez niego) :) Teraz skóry mam dużo, blizna dalej różowo-fioletowa, a brzuch tak się dziwnie układa, że się nad blizną już zaczyna. W 3miesiacu po cc ćwiczyłam trochę na brzuch, uda i pośladki, ale zapał się skończył, kiedy musiałam przerwać ćwiczenia ze względu na brak czasu na kilka dni. Powroty zawsze są trudne... i mój powrót do ćwiczeń jest jeszcze przede mną (ale wierzę, że do niego dojdzie) A w trakcie ćwiczeń na brzuch miałam wrażenie, że mi się mięśnie rozeszły po cc :/
 
Do góry