reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

reklama
Dziewczynki, ale piękne brzunie!!!!

Kasia - super zdjęcie, ale się uśmiałam, zdalna ta Twoja córunia, no i wreszcie nam się pokazałaś!! Brzunio pierwsza klasa! :)

Anja - no piękna ta Twoja piłeczka! I co coraz większa!!! ;)

Lindsay - ślicznie wyglądasz i taka szczęśliwa jesteś na tych zdjęciach! Pozdrówka dla mężulka :)

Kika - super brzunio, w tej ciąży to chyba tylko on Ci rośnie, a rozstępami nie przejmuj się!! Sliczna z Ciebie mamcia ;)


A ja dzisiaj mierzyłam obwód swojego brzuchola i mam już okrągłe 96 cm! Waga +14 :( ;)
 
Małgosiu, kochana wcale nie musisz tego ze mną "omawiać", przyjaźń na całe życie i już ;D ;D ;D

Aaaa a z wagą się rozpędziłam, mam na plusie 13 kg, zawsze to kg mniej ;)
 
wITAM WSZYSTKIE BRZUSZKI!!!

CHOCIAŻ CORAZ MNIEJ POKAZUJECIE SWOJE BRZUSZKI CZYŻBY WSZYSTKIE BYŁY TAKE DUŻE????

TO 34 TYDZIEŃ MOJEJ CIĄŻY I MÓJ KOCHANY BRZUSZEK A W NIM MOJE SŁONKO JUŻ NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ PEWNIE JAK WIĘKSZOŚĆ Z WAS!!!

ddd8lm.jpg


ss8hn.jpg


TA NAPRAWDĘ TO DOPIERO NA ZDJĘCIACH WIDZĘ JAKI JEST OGROMNY ,BO TAK TO WYDAJE MI SIĘ MAŁY ,A Z PRZODY MA TAKI ŚMIESZNY KSZTAŁT :laugh: :laugh: :laugh:

POZDRAWIAM I CZEKAM NA WASZE BRZUCHOLKI!!!
 
aniu22 brzuszek piekny. :)
własnie sie zastanawiam czy ktoraś z Was nie ma linii zycia na brzuszku ? czy robi sie ona wszystkim ? mnie sie akurat to bardzo podoba :)
 
reklama
Do góry