reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

Ja również nie moge dopiąć bluzek,biustonosze robią się przyciasnawe,jak dla mnie mogłoby tak już pozostać :laugh:pocieszające jest to,że również doskwiera Wam ból krzyża bo już sie martwiłam,że coś mi tam z kręgami sie porobiło.Ból okropny,a jak to będzie później...Znajmi którch teraz spotykam mówią mi że "bardzo pomarniałam",buzia blada,wyciągnięta,że schudłam(mimo że waga od kilku miesięcy nie drgnęła).A jak Wy piękniejecie czy odwrotnie?Ponoć każda kobieta w błogosławionym stanie jest piękna no ale jednak...
 
reklama
A ja dla odmiany poprawiłam się, zaokrągliłam tu i tam. Waga też mi podskoczyła już jakieś 2-3kg  :mad:  Ale muszę przyznać, że teraz więcej jem :(  Jest mi niedobrze i zjedzenie czegoś pomaga zagłuszyć te objawy, więc podjadam. Muszę zacząć się kontrolować!

Jeśli chodzi o biust to mi już by obecny wystarczył, ale żeby taki już został na zawsze ;D ;D ;D Czytałam gdzieś na formum, że fajny jest biustonosz "Mamabel" Triumph'a, ponoć nie ma szwów i "rośnie razem z biustem" (cokolwiek to znaczy ;) )

Pewna nie jestem, ale z tym podnoszeniem rąk to chyba chodzi o możliwość oderwania się łożyska lub coś takiego.
 
A ja pomimo tego ze jem normalnie i nie wymiotowalam w ciazy jakos dziwnym cudem schudlam 2,5 kg troche sie martwie o to ale lekarz mnie uspokaja ze jeszcze przytyje niema obaw
 
Ja także wymiotowałam i czasami nadal mi się to zdarza. Przed ciążą ważyłam 57 kg a teraz 52 kg!! Lekarz jednak powiedział,że nie mam się tym zbytnio przejmować ponieważ u niektórych kobiet tak właśnie jest. Jedno co Wam powiem: zaczyna mi się robić brzuszek!!! :laugh: Dobrze,że kupiłam sobie za duże spodnie, bo teraz mam je akurat - no być może troszkę śmiesznie w nich wyglądam, bo w biodrach są dużo za lużne, natomiast w pasie jak ulał ;DPozdrowionka!!
 
Okey dziewczyny no to zaczynam :) Przepraszam za jakość, ale mamy nowy aparat i jeszcze nie wszystko umiemy w nim ustawić.

To zdjęcie zrobione w 13tc, czułam się wtedy już taaaaka gruba  ;)
13tc0om.jpg


A to zdjęcie w trakcie wizyty u znajomych (15tc)
15tc7qs.jpg


A tutaj tego samego dnia razem z moją koleżanką, która 1,5roku temu urodziła drugiego synka. Brzuszki mamy podobne ;)
brzuszkianiadorota5pv.jpg


Na razie tyle ode mnie, teraz czekam na Wasze zdjęcia!!!
 
Dziewczyny, poniżej zdjęcie brzuszka Karen. Zdjęcia robione w niedzielę 8 maja czyli skończony 17tc:

karenbrzuszek1pd.jpg




A to nasza Karan w pełnej krasie:

karen1qi.jpg




A tutaj spodnie ciążowe Karen, które kupiła dawno temu, a jak widać nadal są na nią zaduże  :)

karenspodnie2ye.jpg
 
Karen masz prześliczny brzuszek!!!! Wyglądasz pięknie i tak PROMIENNIE!
 
a oto i mój brzuszek w całej okazałości. Jak widzicie a raczej nie widzicie wcale go nie widać. he he :) musze zrobic sobie zdjęcie w bardziej obcisłym ubranku, to może będzie widać więcej. :)
my.php
 
reklama
Do góry