reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

Doxa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Luty 2005
Postów
10 179
Witam przyszłe mamunie i ich brzunie!
Chyba nie mam nas za dużo - mających termin na październik :-[ Cicho tu jakoś w tym naszym dziale ...
Chciałam się Was spytać jak Wasze brzuszki, widać już coś? U mnie chyba już widać tzn. ja widzę :) Rano jeszcze w normie, ale wieczorem muszę rozpinać guzik w spodniach, wzdęcia chyba jakieś??? A jak jest u Was?
W środę idę na pierwszą wizytę do gin. - mam nadzieję, że wszystko będzie ok. (poprzednia ciąża = puste jajo).
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu!
 
reklama
no u mnie to raczej trudno cos powiedzieć bo nie miałam "deski" przed ciążą tylko brzudszek był mały więc jest taki sam ale bardziej twardy :)
 
U mnie brzuszka jeszcze nie widać, ale musiało mi troszeczkę przybyć w pasie ;D Trochę mam problemy z dopięciem guzika. Najgorsze są przykre dolegliwości z "przemianą materii". Przeć nie można,środków przeczyszczających nie wolno zażywać - jedynie czopki glicerynowe... a one są słabo skuteczne. Wspomnę,że odżywiam się bardzo zdrowo, piję duuuuuuużo wody. Śliwek nie jem bo nie działają (przynajmniej w moim przypadku). I co ja bidula mam począć :-[ Może któraś z was zna złoty środek? ::)
 
Nikol! Ja proponuję zjeść gruszkę i popic wodą - na pewno zadziała na zaparcia:). Ja też już zaczynam nie wchodzić we własne rzeczy, tzn. zapinac guziki od spodni itp., szczególnie wieczorem, gdy mi sie brzuch napina. Już sie nie mogę doczekac kiedy pójdę do gina by zobaczyć jak bije serduszko mojego maleństwa :). Pozdrawiam przyszłe mamusie:).
 
Witaj Doxa chyba wiem dlaczego jest nas tak mało.Jeszcze nie wszystkie kobietki wiedzą, że będą miały dzidziusia. Poczekaj ze dwa tygodnie a zobaczysz jak będzie nas dużo!!!!!! Co do mojego brzuszka to też już trochę widać, przynajmniej ja widzę i bardzo się cieszę. POZDRAWIAM !!!!!! ;D
 
Witajcie jestem lipcoweczka :laugh:.Gratuluje fasolek w waszych brzuszkach :).Nicole na zaparcia mozesz sprobowac homeopatykow,wejdz na lipiec i tak mamy watek bezpieczne leki w ciazy...cos tam powinnas znalezc.Pozdrawiam serdecznie,Aga!
gratulacje202.jpg
 
Nicole ZaparciaCarominthe,Nux vomica complexe Chelidonium compose,Alumina19,Alvia
 
Powiedzcie drogie dziewczyny czy macie jakiś środek po zażyciu którego nie zasypiałabym na każdym kroku. Bo jak narazie gdzie siądę choć na chwilkę to zaraz zasypiam.Pozdrawiam
 
Cześć dziewczyny, nie było mnie tu kilka dni (mały wypad do Genewy) a tu tyle wpisów :) Macie racje na pewno z czasem będzie nas więcej. Wiecie co, zgodnie z planem byłam w środę na mojej pierwszej wizycie i WSZYSTKO jest OK!!! Moja gin, od razu założyła mi kartę ciąży  ;D  Ale jestem szczęśliwa!!!
Nicole - gdzieś czytałam, że na zaparcia pomaga zjedzenie kiszonej kapusty i popicie wodą, mi osobiście pomagają winogrona :)
Kasia 74 - ja też potrzebuję dużo snu, codziennie ucinam sobie ok. 1,5-2godz. dżemkę w ciągu dnia, szczęśliwie tak się ułożyło że jestem w domu i śpię kiedy tylko mam ochotę. Spacer na świeżym powietrzu pomaga w niespaniu ... Z drugiej strony jeśli aż tak bardzo chce Ci się spać to może zwróć się do swojego lekarza??? Może to objawy cukrzycy ciążowej? Nie wiem dokładnie, nie znam się, ale lepiej sprawdź. Trzymam kciuki aby nic się nie działo!!!
Pozdrawiam.
 
reklama
Dziękuję Doxa za potrzebne wskazówki, jak pójdę na następną wizytę to napewno o tym powiem mojemu lekarzowi.Pozdrawiam!!!!!!
 
Do góry