reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brzuszek

Jolik kolezanki mowia mi, ze nos jest szerszy, i ja tez to widze..., ale mowia tez, zo wroci do normy po porodzie :)
 
reklama
Orzech ale numer z tym brzuchem, dzidzia sie w chowanego z Toba bawi :)

Lucky Twoj brzusio coraz wiekszy - fajniutkie mieszkanko :)

zaraz wkleje mojej dzidzi M1 ;D
 
zdjecie zrobione wczoraj wieczorem, troszke ciemne ale moze bedzie widac :)

brzusio26076ir.jpg
 
mati moim zdaniem gruszka to nie jest :), czyli wykluczajac wyjatek Jolika, wyglada na chlopczyka ;)
Dla mnie to taki typowy brzusio, takie mi sie wlasnie podobaja najbardziej :)
 
WITAM WSZYSTKIE MAMY I ICH BRZUSZKI!

DŁUGO MNIE NIE BYŁO ,BO WRAZ Z MOIM NARZECZONYM PRZEPROWADZALIŚMY SIĘ (W KOŃCU MIESZKAMY RAZEM HURRRRRA!!!) I BYŁ PROBLEM Z PODŁĄCZENIEM INTERNETU ALE JUŻ WSZYSTKO JEST OK WIĘC MOGĘ SOBIE PISAĆ.
PRZEGLĄDAŁAM WASZE ZDJĘCIA,NIEKTÓRE Z WAS TAK JAK JA  MAJĄ  SPORE BRZUSZKI ,JA MAM W PASIE JUŻ 104 CM. I OCZYWIŚCIE SPORE KŁOPOTY ZE ZNALEZIENIEM UBRAŃ ALE CÓŻ W KOŃCU TO MOJE SŁONKO TAK ROŚNIE BĘDZIE PRZYNAJMNIEJ DUŻE I ZDROWE.(POCIESZAM SIĘ!!!)

OTO KILKA  OSTATNICH FOTEK:
TO ZDJĘCIE Z BLISKA
s6by.jpg


TO ROBIŁAM SAMA STRASZNIE WYGLĄDAM WIĘC PROSZĘ PATRZEĆ SIĘ NA BRZUSZEK
16xi.jpg


TU WIDOK Z BOKU (TROCHĘ SŁABA ROZDZIELCZOŚĆ ALE INNA NIE MOŻE BYĆ NA FORUM )
36ld1.jpg


24bt.jpg



NA KONIEC DODAM SWOJE ZDJĘCIE Z PRZED CIĄŻY,MAM NADZIEJE ,ŻE PO PORODZIE SZYBKO WRÓCE DO SWOJEJ WAGI ;D :)
64qz.jpg


POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO OGLĄDANIA!!! ;)
 
reklama
Ania witaj!! Fajny brzusio ;D ;D Odzywaj sie czesciej ,teraz jak masz ju znet, nie masz wymowki ;) ;D

Orzech, chlopczyk powiadasz.. hmmm.. wszyscy wkolo mi to mowia, inaczej wiec byc nie moze ;) ;D
 
Do góry