reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, brzuszki, gdzie rosną maluszki.

Dzięki, sukienka z Medicine :) Ja też wysoka mam 176 cm wzrostu w poprzedniej ciąży taki miałam gdzieś koło 27 tc więc teoria o większym brzuchu w kolejnych ciążach u mnie się sprawdza. Chociaż Twój i @Mujer jeszcze malutki a też kolejna dzidzia :)
To mamy tyle samo wzrostu ;) no identycznie.
Ja jak oglądam zdjęcia to mam wrażenie że brzuch rośnie identycznie w obu ciazach.
Oj tak @Mujer jak na trzecią ciążę to ma malutki, przynajmniej tak od przodu.
 
reklama
To ja w podobnym pułapie, co Wy, bo 180cm :) sukienka naprawde sliczna, poszukam w medecine :) u mnie od przodu brzuszka tez nie widac, bokiem sie ujawnia, wiaxomo, ale jak ubieram sie luzno, to jeszcze duuuzo osób nie połapało się, ze jestem w ciąży ;)
 
A mi ostatnio jakby brzuch zmalał... teraz każdy mówi że jest taki malutki na pewno nie wygląda jak w połowie ciazy... hmm... I wczoraj dzidzia jakąś spokojna była, nie czułam tyle ruchów co zawsze. Zjem zaraz coś kwaśnego i może się ruszy...
 
A mi ostatnio jakby brzuch zmalał... teraz każdy mówi że jest taki malutki na pewno nie wygląda jak w połowie ciazy... hmm... I wczoraj dzidzia jakąś spokojna była, nie czułam tyle ruchów co zawsze. Zjem zaraz coś kwaśnego i może się ruszy...
Właśnie mi tez zmalal, mialam typowa pileczke a teraz taki rozciagniety z góry na dol, pewnie dziecko fiknelo
 
A mi ostatnio jakby brzuch zmalał... teraz każdy mówi że jest taki malutki na pewno nie wygląda jak w połowie ciazy... hmm... I wczoraj dzidzia jakąś spokojna była, nie czułam tyle ruchów co zawsze. Zjem zaraz coś kwaśnego i może się ruszy...
Myślę że to jest związane z Tym że macica się podnosi i ma więcej miejsca. U mnie młody wczoraj cały dzień też spokojny. Nie mogłam go sprowokować. Dzisiaj szaleje od rana.
 
19+4 :p
IMG_20181116_173324.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20181116_173324.jpg
    IMG_20181116_173324.jpg
    687,1 KB · Wyświetleń: 559
reklama
Do góry