reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, brzuszki, gdzie rosną maluszki.

reklama
Ja rozstepy mam niestety z pierwszej ciąży i tak jak wtedy sie przejmowałam z każdym kolejnym który sie pojawiał tak teraz mam to gdzieś:p uwielbiam ten ciążowy brzuszek, ogólnie cala sylwetka jakoś ladniej wyglada, szkoda ze takiego nie da sie na dłużej zatrzymac:laugh2:
 
Takie nastoletnie na udach czy posladkach to mnie tez nie ominęły, ale brzuch zawsze był płaski i gładki a w wieku 20 lat zmienił sie w zebre więc wtedy był to szok:p
 
Takie nastoletnie na udach czy posladkach to mnie tez nie ominęły, ale brzuch zawsze był płaski i gładki a w wieku 20 lat zmienił sie w zebre więc wtedy był to szok:p
U mnie brzuch po ciąży wygląda nieźle ale ja jeszcze mam piersi w paski i to takie porządne. Dobrze że mąż na to nie zwraca uwagi. Cieszy go że rosną :D chociaż nie zapomnę jak się ze mnie śmiał kiedy przestałam karmić. Akurat go nie było z miesiąc w domu i jak wrócił to miał polewke bo mi tak zmalaly że szok:p
 
U mnie brzuch po ciąży wygląda nieźle ale ja jeszcze mam piersi w paski i to takie porządne. Dobrze że mąż na to nie zwraca uwagi. Cieszy go że rosną :D chociaż nie zapomnę jak się ze mnie śmiał kiedy przestałam karmić. Akurat go nie było z miesiąc w domu i jak wrócił to miał polewke bo mi tak zmalaly że szok:p
Hehe no piersi wciazy są super. Mi tez rozmiar poleciał po pierwszym roku i tak coraz mniej tam zostawalo:laugh2: teraz spowrotem mogę sie cieszyć kształtem i wielkością, byle jak najdłużej:p
 
22+4
 

Załączniki

  • 22+4 b.jpg
    22+4 b.jpg
    54,5 KB · Wyświetleń: 221
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry