reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, brzuszki, gdzie rosną maluszki.

reklama
Ja tam do chudzinek nie naleze, bo waga niestety pokazuje 78kg :/ wiec w porównaniu do większości dziewczyn to sporo. Po prostu budowa ciała pozwala na zakłamanie rzeczywistości:p nikt nie wierzy ze tyle waże
To sobie wyobraź, że ja ważę jakieś 71-72 kg przy wzroście 160 cm. Ciuchy mam na górę S/M, dół M/L.
Jak ja ludziom mówię, że tyle ważę, to mi nie wierzą.
 
To sobie wyobraź, że ja ważę jakieś 71-72 kg przy wzroście 160 cm. Ciuchy mam na górę S/M, dół M/L.
Jak ja ludziom mówię, że tyle ważę, to mi nie wierzą.
No to mamy przynajmniej to szczęście ze choć liczba wysoka to ciało daje rade to jakoś rozłożyć i zatuszowac. Zresztą ja zawsze mowoe ze mięśnie ważą więcej niż tluszczyk:p
 
Ale ty masz 11 tydzień.... jesteś prawie miesiąc przede mną [emoji6][emoji16]
Może miesiąc do przodu ale waga ta sama sprzed ciąży wiec już było mnie sporo zanim sie maluszek wykluł:) nie ma sie co przejmować, po porodzie będzie czas na zgubienie wszystkiego, a teraz i tak wszystkie bedziemy okrągłe:p przynajmniej sprzodu
 
IMG_1724.JPG

11t2d
 

Załączniki

  • IMG_1724.JPG
    IMG_1724.JPG
    315,8 KB · Wyświetleń: 981
reklama
Do góry