reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, brzuszki, gdzie rosną maluszki.

579C4676-A14B-4D26-83D2-45C042C1B4E8.jpeg
U mnie 20+6 :)
 

Załączniki

  • 579C4676-A14B-4D26-83D2-45C042C1B4E8.jpeg
    579C4676-A14B-4D26-83D2-45C042C1B4E8.jpeg
    390,4 KB · Wyświetleń: 1 140
reklama
Ann- jaki masz malutki ten brzuszek! Ale super, pewnie do końca nie będziesz miała jakiegoś super dużego, tylko taki malutki, kształtny :)
 
Chyba ostatnio nic się nie zmienia a na początku wydawało mi się że masz spory brzuszek ;)

Wiesz co trochę rośnie ale wszystko zależy chyba od ujęcia i ciuchów, nie jest to jakiś wielki wzrost, cieszę się że mały waży z każdą wizytą więcej :-). Pora dnia robi też swoje, bo pod wieczór chodzę jak bombka ;-), a rano już jest znowu inaczej. Mąż mówi, że woli brzuszek po pracy ;-), bo jest go więcej ;-)
 
Wiesz co trochę rośnie ale wszystko zależy chyba od ujęcia i ciuchów, nie jest to jakiś wielki wzrost, cieszę się że mały waży z każdą wizytą więcej :-). Pora dnia robi też swoje, bo pod wieczór chodzę jak bombka ;-), a rano już jest znowu inaczej. Mąż mówi, że woli brzuszek po pracy ;-), bo jest go więcej ;-)
No to mąż im większy brzuszek tym szczesliwszy. Fajnie ;)
Ja bym tak chciała że mały rośnie a ja mniej ale jak na siebie patrzę to brzuchol nieźle rośnie ;)
 
reklama
Do góry