reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, diety i ćwiczenia - czyli figura i forma po porodzie

u mnie wagowow i roamziarowo nawet lepiej niz przed porodem ale i tak jest zle:/ Terazsię zawziełam i postanowiłam schudnąć do rozmiaru 38/40 obecnie noszę 44/46 póki co powlutku do przodu.
A ja zaczełam cwiczyc dokładnie w 8 tygodni po cc.
 
reklama
ja jestem malutka mam 162 cm i przy takim wzroscie to kazdy kg widac ;/ marzy mi sie waga sprzed wyjazdu do Austrii czyli 49/50 kg. marzenia-marzeniami, zadowole sie 52-53 kg ;-) no i chcialabym ta moja flake ujedrnic, bo cellulit to ja mam wszedzie, juz nawet na rekach sie robi :-( jak zaczelam cwiczyc z Ewka to jak podnosilam rece do gory to tak mi strasznie strzelalo przy kazdym podniesieniu rak... :baffled: zalamka normalnie!

obecnie pewnie waze ponad 60 kg, bede w Polsce w domku w sobote to sie zwaze. a moze bedzie 5-tka z przodu :-) oby...
 
ja też bez diety, staram się jedynie trzymać jednej złotej zasady z diety cukrzycowej, jeść mniej ale częściej

a słodkości -nie za wiele- ale do kawy, i jak mam ochotę to po prostu jem haha
 
Makunia niedługo będziesz wchodzić w rozmiar 38 :-)
ANka to ja też, czasami 6 jak mam czas.
Turbospalanie i Killer to dla mnie wyzwanie :-)
Ze słodkości nie zrezygnowałam, jem normalnie a nawet więcej bo potrzebuję i ja i Gabrynia.
 
Dla tych,które wolą bardziej energiczne formy spalania kalorii - znalazłam ostatnio w necie, fajnie się tańczy,a jednocześnie można nieźle się zmęczyć i nie mieć później zakwasów. Dobre też jako rozgrzewka np.przed E.Ch.
[video=youtube;mQCGSaAmHMg]http://www.youtube.com/watch?v=mQCGSaAmHMg[/video]
Ten mi się bardziej podoba, ale trzeba mieć sporo miejsca w mieszkaniu, żeby uskuteczniać te układy :-D
Latin Dance Aerobic Workout - YouTube
 
Ja teraz mam wagę taka jak przed ciaza. Ćwicze teraz dwa dnia w tygodniu lub trzy aerobik i 2 razy na joge. Chce sie troche rozciągnąć i przy okazji ujedrnic ciało :D
 
Makunia, Anka, Maryńka, Ala jak tam treningi ?
Od poniedziałku zaczęłam Killera, oj ciężko jest, w poniedziałek wymiękłam po 10 minutach, więc skończyłam trening Skalpelem, wczoraj to samo, dziś poszło lepiej, zasadnicze ćwiczenia praktycznie wszystkie zrobiłam ale te pomiędzy mnie dobijają ;-)
 
Kaniu, brawo - podziwiam :-)
Ja musiałam przerwać treningi na razie. Od tygodnia trochę plamię i lekko pobolewa mnie w dole brzucha. :-(
Chyba muszę na razie trochę odpuścić.. Zmartwiło mnie to, bo poóg już dawno za mną..
 
reklama
Makunia ale @ już Ci wróciła, może dlatego?
Mnie gin mówił że tak może być, ja jeszcze nie dostałam @ ale powiedział że tak może być że zacznę plamić zanim dostanę @. Idź do gina i skontroluj to.
 
Do góry