reklama

Brzuszki, diety i ćwiczenia - czyli figura i forma po porodzie

reklama

Kania78

...
Rozwiązania
0
Anka minie :-) wszystko minie :-) A co Cię tak wzięło na bieganie?

anka26_x_07

Mama Laury :)
Miasto
Grevenbroich/DE
Rozwiązania
0
Kania jak wczoraj bolaly mnie lydki tak dzis czuje sie fantastycznie. Napisze cie szczerze: kiedys bylam lekkoatletyczka i troche zatesknilo mi sie. Jak dzis uda mi sie wyrwac znow pobiegne :)

Aleksp

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Kania jak wczoraj bolaly mnie lydki tak dzis czuje sie fantastycznie. Napisze cie szczerze: kiedys bylam lekkoatletyczka i troche zatesknilo mi sie. Jak dzis uda mi sie wyrwac znow pobiegne :)
no proszę my tu Mamy profesjonalistkę widzę:))

makunia

Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
No to ja się też pochwalę, -2 kg przez ostatnie 2 tygodnie. Nie stosuję żadnej specjalnej diety oprócz tej bezmlecznej z konieczności. Joga działa :-). Wczoraj się tak spociłam na zajęciach że szok, a dziś ani jednego zakwasu i samopoczucie rewelacyjne. Jeszcze 10 kg i będzie pięknie :-D.

Kania78

...
Rozwiązania
0
Makunia jak Ty w tydzień tracisz 1 kg to to 10 dni wymarzone - 10 kg :-)
Trzymam kciuki !!!

reklama

Aleksp

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
anka , dziewczyny, wróciłam do cwiczen z Ewka. Pisałam wcześniej ze po 2 tygodniach pojawił się bol stawow kolanowych i zaprzestałam. Zaczełam od Scalpela II- to pikus ale mięśnie czuć, Skalpel jest dla mnie efektywniejszy:)). Chyba wiem co się stało tamtym razem- po prostu znow przegięłam ze swoja nadgorliwością- bo kto normalny po ciąży i porodzie zaczyna od KIllera i Turbo spalania. Obciązyłam zbytnio organizm tak mi się wydaje. Wiec trzeci dzień za mną- psychicznie czuję się rewelacyjnie:)))Zobaczymy efekty za miesiąc:)) Trzymajcie Kciuki, ja za Was trzymam:)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019