reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, diety i ćwiczenia - czyli figura i forma po porodzie

reklama
Aleksp trzymam kciuki.
Też mnie nachodziło by kupić płytę ze Skalpelem II bo jedynkę robię już na pamięć ;-) ale znalazłam do ściągnięcia, więc kupować już nie muszę ;-)
 
Ostatnia edycja:
Pierwszy miesiąc dobiega końca i tarrrrrr -5 cm w brzuchu, łącznie - 18 cm. Najtrudniej leci z bioder i ud. Macie jakies rady?
No i -1 kg :))))). Stawy czasem się odezwia ale to tylko jeśli faktycznie się przeforsuje. Będę jade dalej:)))
Aha plyta do mnie NIE dotarła, o czym nie omieszkałam konstruktywnie zglosic SZ P Ewie...przecież nie będę się łaskawie dopraszać setki razy o nią. Niestety nie mogę znaleźć programu ,,Szok Trening"
 
Aleksp gratuluję a różne treningi E.Ch. możesz znaleźć na YouTubie.

tak tak wiem wiem, tyle tylko ze slyszalam iż Szok Trening na plycie trwa ok 30 min??? a na YT sa kilkuminutowki.

Dziewczyny czyli Scalpel II i ppotem Szok trening wykonać...ale jak długo powinien trwac taki Szok Trening???
 
Aleksp ja jeden dziennie trening robię, np. Skalpel II, albo inny, jeszcze spoko jest https://www.youtube.com/watch?v=nO-olRZGyvY. Akurat Szok Trening nie robiłam jeszcze. Killera próbowałam, Skalpel I robiłam 3 razy w tyg praktycznie przez miesiąc, teraz jadę II, choć próbowałam jeszcze treningi innych trenerów by urozmaicić sobie dzień :-)
 
reklama
nono, tez urozmaicam..przypomnę ze zaczelam od Killera jakiś czas temu i stawy wysiadły, przestalam....i miesiąc temu wrocilam ze Scalpelem II, czasem cos innego wykonam.
No ale wracając do szok Treningu....jak długo? Anka- Ty jesteś specjalistka:):) Czy te urywki na YT wykonać raz + Scalpel II i to wystarczy a czy probowac Szok trening 30min- tak jak na plycie?:)
 
Do góry