reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, diety i ćwiczenia - czyli figura i forma po porodzie

Mnie o dziwo brzuch jakoś bardzo nie wisi a tego sie obawialam, ale prawda jest ze po porodzie nosiłam pas poporodowy, jeszcze powinnam go nosic ale nosze jak sobie przypomne o nim. Jeszcze moj brzuch pozostawia wiele do życzenia, ale mysle ze wróci do formy. Teraz tylko musze przejść na diete, tzn przestać jesc słodycze, czekolady niby nie jem, ale jem kruche ciastka, herbatniki, biszkopty, bułeczki maslane, paluszki, ciągle coś podjadam i nie chudne. A musze jeszcze 10 kg schudnąć żebym chociaż te 60 ważyła. 10 kg już poszło...ale drugie 10 musi zejść już tak będę na gotowo na lato :-) W ogole od tej słonecznej pogody nabrałam ochoty na więcej ruchu i na to by cos z sobą zrobić, jak małą wstanie pojdziemy na spacerek :-)
 
reklama
Mój brzuchol nie wygląda jakoś najgorzej - trochę tłuszczyku się odłożyło, ale skóra jest w całkiem niezłym stanie, pomijając kilka niewielkich rozstępów wokół pępka. Brzuszek ładnie się wchłania i mam wrażenie, że z dnia na dzień jest coraz mniejszy. Natomiast na wagę w ogóle się to nie przekłada...:dry: Od tygodnia udało mi się ubyć trochę więcej niz pół kg i to wszystko...
 
Moj brzuszek juz tez prawie wklesniety, rozstepow brak, a ile kg nie wiem - nie mam wagi. Jestem jeszcze opuchnieta, bo dopiero udalo mi sie zalozyc pierscionek zareczynowy - z obraczka jeszcze poczekamy... Pije 4 l wody dziennie, bo karmie i mam nadzieje, ze szybko zejdzie ta opuchlizna :tak:
 
marynka jak cycolisz to szybko dojdziesz do swojej wagi. mnie zostaly 4 kg do zrzucenia i wiem ze sie samo zrobi :-D
 
hmm u mnie waga w zasadzie od razu byla jak przed ciążą, ale w moim przypadku karmienie w ogole nie powoduje chudniecia. Takze to chyba nie zawsze gwarancja utraty kg
 
Ja naszczescie nie przytylam duzo w ciazy bo tylko jakies 6-7 kg. Wiec zaraz po porodzie wazylam tyle ile przed czyli jakies 55kg. Teraz karmie piersia i taka mam nadzieje ze moze schudne jakies 2-3 kg to by bylo super. Niby duzo nie przytylam a rozstepy i tak sie pojawily :( Teraz to naplaze jak kiedys pojde to chyba w jednoczesciowym kostiumie.. A tak serio to mam nadzieje ze zbleda i nie bedzie zle. Oby :-(
 
hmm a u mnie chyba pojawiły sie rozstepy na jednej piersi.. nie jestem pewna czy to to, ale jakies takie czerwone cos..
 
No to tak : przytylam ponad 20kg i zostalo mi do zrzucenia 7. Dzis bylam na kontroli i macica jeszcze sie calkiem nie obkurczyla ale mam zezwolenie na cwiczenie.
Jednym slowem do sierpnia mam czas:-D:-D Zamierzym jesc normalnie ale zaczne jakies cwiczenia i zobaczymy jak sie to potoczy
Pomimo sporej wagi rozstepy nie pojawily sie i dzieki Ci za to
Ale zeby nie bylo za kolorowo juz sie boje wyjsc na slonce by nie dostac plam na twarzy tak jak to bylo z Laura:eek:
 
reklama
U mnie chyba jesc normalnie to sie nie da bo mam taki okropny apetyt na slodkie I ogolnie na jedzenie ze to szok..
A ja chcialam was zapytac- slyszalam ze przy karmieniu piersia nie powinno soe ciezko cwiczyc bo zakwasy moga miec jakis wplyw na mleko. Wiecie moze cos o tym?
 
Do góry