reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, diety i ćwiczenia - czyli figura i forma po porodzie

betina nie mam uczulenia ale zdarza sie ze po ciazy a nawet w ciazy niektore kobiety dostaja takich brazowych plam na buzi. Niestety ja sie do nich zaliczam:-( Po porodzie z Laura dostalam ze trzy takie plamy ktore po wyjsciu na slonce nabieraja koloru:-( i sa bardziej widoczne a ze ja sie nie maluje to wiesz jak to wyglada:eek:Nieciekawie:no:

O zakwasach nic nie wiem
 
reklama
Ja w ciąży przytyłam 15 kg z czego 5 kg straciłam. Nie wiem jak leki wpływają na wagę, bo biorę tab na rozzedzenie krwi i tab na obniżenie pulsu. Waze obecnie 90 kg a chciałabym wrócić do wagi sprzed pierwszej ciąży czyli do 60 kg.
 
Ja momentalnie po porodzie straciłam te 20 kg które przybralam. I teraz jeszcze bardziej spadam z wagi.
Teraz zaczynam ćwiczyć - czekam na kartę multisportu (10.05).i zapisałam sie na pole dance! ;)
 
Hmmm.. czy tylko ja mam tak, że nie mogę nic zrzucić z tych kilogramów, które mi zostały?:-( Udało mi się schudnąć 1 kg i zaraz go z powrotem przybrałam... A piersią karmię, stosuję lekkostrawną dietę, codziennie wybywam na spacery, nawet zaczęłam lekkie ćwiczenia w domu. Ech:eek::eek:
 
Makunia nie jesteś sama - mnie zostało z 13-15kg z tych 25kg i też raczej nie chudnę... tylko ja raczej już jem wszystko!w małych ilościach ale zawsze! a i nie karmię młodej tylko laktator no ale tak czy inaczej mleko hoduje!! brzuch mi doskwiera - jego wielkość znaczy ale jak będę mogła to zacznę ćwiczyć intensywnie!!
 
Mnie kg zostało 1,5 ale brzuch mnie załamuje :-( Zaczęłam powoli ćwiczyć ale po dwóch seriach ćwiczeń na brzuch zaczyna mnie wszystko wewnątrz boleć więc odpuszczam, jak zalecił lekarz. Bo to nie ból mięśni tylko ból w okolicach rany.
 
Kania78 Lepiej dac sobie na wstrzymanie i niech sie wszystko dobrze zagoi. Mnie to nawet brzuch tak jak by macica potrafila bolec po dlugim spacerze. Ae teraz jest znacznie lepiej. Zamierzam odebrac rewer stacjonary od znajomej i moze troche bede na nim jezdzic to sie posladki ujędrnią :-p
 
Kania a co tam z brzuszkiem? skora czy raczej jego wielkosc? 1,5kg to niewiele ja dzis sie zwazylam a tu 63,8kg:-( po porodzie wazylam 72 no ale jeszcze nie zaczelam cwiczyc wiec wszystko przede mna:sorry2:

Kurcze a ja sie wam musze przyznac ze teraz po drugiej ciazy jestem bardziej zadowolona z ciala niz po Laurze.
 
reklama
Do góry