reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki, diety i ćwiczenia - czyli figura i forma po porodzie

Trytytka, to ruszamy razem!! Ja od poniedziałku już na zajęcia zorganizowane idę, więc nei ma zmiłuj ;)):-D

U mnie do wagi sprzed ciąży - 11,5 kg, a do wymarzonej 17,5 kg. Zobaczymy, co czas przyniesie :-D
 
reklama
Trytytka, Makunia trzymam kciuki za osiągnięcie wymarzonych efektów.
Mnie został kg i zbić go nie mogę, oj jak ja bym chciała zobaczyć 5 z przodu stając na wadze.
A wymarzona jakieś 3 mniej jeszcze.
Nie ćwiczę od poniedziałku, bo mnie jakiś wirus trzyma.
 
Dziewczyny trzymym kciuki &&&&&
U mnie 5 z przodu ale chce jeszcze 3kg zrzucic i w tym celu kupilam ksiazke Ewy 30 minut, 30 cwiczen i 30 treningow. Zobaczymy jaki bedzie efekt
Zaczynam od jutra:tak:
 
trzymam kciuki za wytrwalosc wszystkich mam!
ja mam zakwasy po ostatnim fitnessie wiec na razie odpuszczam bo się ruszac nie mogę :p
 
Po tygodniowej diecie z powodów bólu żołądka (który się nie skończył :-( ) dziś na wadze zobaczyłam 5 z przodu :-)
 
Kania ile ja bym dała z za piątkę z przodu.... gratuluje!!!! przymusowej diety nie zazdroszczę, efektów jak najbardziej!!!
 
kurde dziewczyny....ćwiczyłam z Ewa 2 tygodnie i zauważałam efekty....ale co?????? nagle cholerny bol w kolanach. Chyba to stawy. Taki bol miałam na początku ciąży. Niestety musiałam przerwac ćwiczenia.Minelo już 3 tygodnie , bolu nie ma..ale az boje się wrocic do cwiczen. Czy to możliwe? Czy to normalne? Ogolnie do wagisprzed ciąży brakują mi 2 kg i normalnie to był zrzucila szybko, no ale karmie piersią. Zostaly trochę boczki no i brzuch. Ja chce moc cwiczyc!!
 
Aleks, ja miałam to samo.. Niestety ból nie minął, wprawdzie nie boli już non stop ale przy kucaniu, klękaniu i owszem.. A minęło 1,5 mies....:-(
 
no właśnie, wiec chyba ćwiczenia z Ewa nie dla wszystkich. Slyszalam ze nie dla ludzi z duzaaa nadwaga, ale ja mam 56 kg wiec to wlasciwie nie nadwaga a stawy wysiadają.......
 
reklama
Miałam podobnie po miesiącu moje kolana wysiadały, więc zaczęłam ćwiczyć głównie brzuch, na nogi odpuszczałam. Potem ból minął, wróciłam do ćwiczeń na nogi 2 razy w tyg, a reszta brzuch i tak sobie do dziś mieszam.
 
Do góry