reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
Kurcze ja nie umiem robić selfi. Lepiej nie będzie. 20+1 tłusty czwartek :)
1487860795-aaaaaa.jpeg
1487860802-aaaaaa.jpeg


Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Truskawka - wowww - alez Ci wystrzeliła piłeczka [emoji3][emoji3][emoji3]. Pięknie wyglądasz [emoji3]


Misia - o jak milutko Cię zobaczyć [emoji3]. Brzusio już konkretnie rośnie - i super [emoji106][emoji3].
I co Ty tak tym cycem straszysz? Ja mam większy [emoji14]
 
Truskawko! Ale kulaaa! Mega! Juz wybija sie przed biust! [emoji7]

Misia! Umiesz selfiiii! Super wygladasz! [emoji7]

Chyba tylko moj jakis taki maly mi sie wydaje a to juz prawie 20tc [emoji28]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, mnie tez sie wydaje bardzo duży, ale koleżanka w pracy stwierdziła dzis ze jest mały.
Czekałam z ta sukieneczka az sie tak ładnie zaokrągli, jeszcze chce taka jedna dokupić na wiosnę

Misia śliczny brzusio, taki w sam raz :D
 
reklama
AIM nie pamietam :D chyba z jakiegos no-name. Kupiłam ją z 5 lat temu i miałam na sobie taz, bo potem uznałam, ze brzuch mi za bardzo wystaje [emoji23] a teraz jak i tak wystaje to go pokazałam :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry