reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
Kasiulka sliczna jak zawsze I usmiech z twarzy nieschodzi..
Ola W ja przytylam juz 15kg..i nic nieporadze..nie podoba mi sie to ale bede sie tym martwic po porodzie..A na to ile po porodzie kg odejdzie sklada sie wiele czynnikow jak waga dziecka czy ilosc wod..takze glowa do gory :)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
37+0

1498124906-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wiem. Zła troche jestem na siebie, bo sporo przybrałam na poczatku. Wiecie tu pizza, tam czekolada, lody, wiec to w tym sensie sie wkurzam na te kg :) nie ze ogolnie jets ich duO. Jakbym tyle przytyła jedząc owoce i warzywa to co innego. A tak jestem troszke zła na siebie po prostu :) ale jakis lepiej mi teraz sobie folgować niz przed ciaza ;D

Aim No wlasnie ja jak sie teraz macam git ez mi sie tak wydaje :D ale nie znam sie. Na pewno bede chciała po porodzie isc do fizjo, bo jak sama nie umiem rozpoznać, to nie chce sobie zaszkodzić jakimś nieodpowiednim ćwiczeniem czy ruchem. Tylko wlasnie nie wiem czy do zwykłego czy sa jacyś konkretni od tego


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja się dopiero niedawno dowiedziałam że na fizjoterapii są w ogóle specjalizację także lepiej żebym się nie wypowiadała :p raz czekając na USG prenatalne czytałam wszystko co popadnie co było na ścianach centrum medycznego w którym byłam (prywatne) i było że między innymi zajmują się tym rozejściem, nie pamiętam czy tylko ćwiczenia, czy coś więcej, kojarzę że było modne słowo "kompleksowe" ;) więc może warto w razie czego szukać pomocy w takich centrach ginekologiczno położniczych? Tam będą jeżeli nie specjaliści to jak zawsze osoby konkretnie tym się zajmujące.
 
Kasiulka - ślicznie wyglądasz [emoji5]. Co to jest 3 kg? skoro jeszcze nie wszystko z Ciebie zeszło... Toż to dopiero 4 dni minęły od porodu [emoji3]



Alex - pięknie!!! Ja nie widzę tych 15 kg u Ciebie..
 
U mnie też będzie z 15 do przodu a startowalam już z nadwyżka:(
Zadreczam się tym już teraz ze po porodzie znów będę musiała walczyć z kg. W sumie to cała ciążę o tym myślę :/ po ostatniej ciąży byłam u dietetyka teraz mam nadzieję zmobilizuje się sama i to szybciej bo rok przeleci szybko, później pewnie powrót do pracy. Ach te nasze kobiece rozterki :D
 
reklama
Paninka moim dietetykiem jest mój gin haha on mnie motywuje bo z każdego większego przyrostu muszę się tlumaczyc. A i tak przytylam już 10kg, prawie 11. Ale przyrostu mam 0,5kg na tydzień bo tak pozwolił:D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry