reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Linoone jak smigasz tyle schodów 3 razy dziennie z obciążeniem to się nie dziwię:D ja teraz w upał nawet nie wychodzę tylko kisne w domu bo się nie da :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Linoone to zazdroszczę bo ja normalnie staram się jeść a waga stoi. Pytałam położna to powiedziała że macicy już nie czuję bo cała się obkurczyla to mogę zacząć ćwiczyć.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nooo, te schody i spacery w ilości hurtowej na pewno nie szkodzą. [emoji6] Moja macica też obkurczona, ale czekam na wizytę u gina po tych 6 tygodniach i jego ostateczny werdykt. Poza tym umówmy się, ćwiczę całe życie, ćwiczyłam w ciąży, to jeszcze dwa tygodnie mogę sobie odpuścić [emoji6]
Ale też się dziwię że tak chudnę, bo to na pewno nie geny, bo te mam niestety słabe. Jak na razie w ciąży przytyłam 12 kg, a już straciłam 14 kg. Młody wszystko że mnie wysysa [emoji4]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Linoone to chyba to karmienie bo ja to samo a ja w ogóle nie ćwiczyłam przed w trakcie ani po:D tyle że dużo chodziłam. 12 na plus i już 15 na minus a jem teraz że 4 bułki dziennie

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ooo, ja też jem bułki. I to białe, pszenne. Nie pamiętam kiedy ostatnio takie jadłam. [emoji6] Także korzystam póki mogę.. Bo trzeba będzie wrócić do zdrowego odżywiania niedługo.
Ale dziwię się, bo np. moja mama też karmiła, a nie chudła wcale, babcia tak samo. Więc spodziewałam się, że zostanę z brzuchem i masą kilogramów. A tu taka miła niespodzianka [emoji173]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hah czyli mi niestety ewidentnie wrócił metabolizm sprzed ciąży, bo owszem jem dużo dość chleba jednak też karmię i ćwiczę już i waga jak doszła do 0.5 kg na plusie względem początku ciąży to od półtora tygodnia stoi :( no cóż, od dziś już staram się lepiej jeść, może to zaowocuje :)
 
Aim tobie zatrzymała się na 0.5 a mi tyle ile zeszlo po szpitalu czyli -9 kg a od kiedy w domu jestem to stoi. Jem owoce, warzywa, mama gotuje mi lekkie obiady, nie jakieś tłuste a jednak nadal na +4 kg.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tez tylko -8kg i poki co waga stanela..ale sporo podjadam grzeszkow..musze sie ogarnąć..

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
IMG_9010.jpg
Hejo :)
A to ja w dzień porodu i 4 tygodnie po porodzie. Pozdrowiowionka brzuchatki.. rozpakowane :) bo juz chyba prawie wszystkie ?:)
 

Załączniki

  • IMG_9010.jpg
    IMG_9010.jpg
    93,9 KB · Wyświetleń: 1 104
Do góry