reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Rośnie jak szalona/y :) :) cudnie

km5sio4pghry649q.png


hchy90bv2jl3015m.png
 
reklama
Arrow92 - śliczny brzuszek i Ty jaka piękna :) Ja mam coś podobnego ..moze troszeczke mniejszy i tez mi tak z dnia na dzien wyskoczyl ,a dodam ,ze jem mniej niz przez ciaza i reszta ciala schudła Kasiulka - Piękna mamuśka i brzuszek już spory :D Ja muszę wybrac kurtke na zime ale mam spory dylemat co do rozmiaru i stylu bo nie wiem jak to bedzie za miesiac czy 2 :/
 
Mam zwykły płaszcz z hh XS i na brzuch kupa miejsca jeszcze. dla mnje liczy sje ciepło wiec tylko z piór mogę nosić ubrania wierznie na zimę. zawsze można kupić rozmar większy :p
 
Kasiulka! - Właśnie o takim płaszczyku myślałam tyle ,że nie mogę się zdecydować jaki rozmiar :p

Lilth - Ja trochę wybredna jestem a z zimowymi ciuszkami to już całkiem i to od malego tak mam bo nawet w przedszkolu kurtki zaczynalam ogladac juz od wakacji - wszystko mnie uwieralo i mama bala sie ze do zimy nic nie znajde [emoji23]Jak rękaw za szeroki ,albo za ciasny to już źle się czuje. Do tej pory miałam wszystko dopasowane i boje się,że teraz XS bedzie ok ,a potem zrobi się za ciasna , kupie M ,a ta będzie miała za długie i za szerokie rękawy [emoji53] Chcialabym zeby mi juz do konca zimy straczyla jedna bo z domu nie wychodze az tak czesto ,a na wiosne mam sweterki. Kurtka skórzana dzisiaj mnie uciskała, a w spodniach z wysokim stanem przez cala droge rozpinal sie rozporek [emoji23] Brzuch mi wzdelo strasznie od góry do dołu ale moja mama miala tak samo wiec to chyba po niej odziedziczylam :/

Tylko kurtki mi brakuje i leginsow :) . Z górą jest ok bo jak polece w styczniu do polski to mamie pare szerszych bluzek ukradne [emoji1] Żyje nadzieja,że po porodzie wroce do dawnych rozmiarow i bede mogla znowu ubrac sie w swoje ciuszki [emoji1] A w sobote byla powtórka z rozrywki - wchodzimy do sklepu,a ja znowu na dział dziecięcy. Mój się śmiał ,że nawet płci jeszcze nie znamy ,a ja już prognozuje i do koszyka chce pchać ciuchy dla dziewczynki [emoji23]
 
Ostatnia edycja:
105cf4052904587c4da7f916143adbf9.jpg


Cześć dziewczyny jestem tu nowa!z radością mogę dołączyć do szczęśliwego grona lipcowek[emoji6] mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ponieważ jestem juz po jednej nie udanej ciąży ... Jestem dobrej myśli![emoji3] a oto mój brzusio tez juz coś widać [emoji7]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry