reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

reklama
Łeh dziewczęta, bo się zarumienię :* nie umiem na komplementy odpowiadać więc chyba "ojj tam przesadzacie " no i oczywiście Dziękuję :* tak miło to czytać gdy trudność sprawia wstanie z wyrka 4 x do kibelka hihi. Ściskam :*
 
Katja nie narzekaj :D rewelacyjnie wyglądasz. Ja to dopiero mogłabym ponarzekać ale mam co mam :D 20 kg nadbagazu- ciąża plus nadprogramowe kg sprzed :p chyba się już nie będę odchudzać bo co dojde do formy zachodze w ciążę :D
Hihihi ale masz programator. Odchudzanie = ciaza :))))
Dziekuje kobietki, same wiecie ze komplement od kobiety jest bardziej wartosciowy niz od faceta hihi :)
Co do szczuplosci +14 kg. Waze 74,5. Ale dlugo gonilam. Ogolnie mam organizm po tatku i ciezko mi utrzymac wlasciwa wage bez niedowagi. Pamietajcie ze tak nadwaga jak i niedowaga nie sa dobre. Ja cos wiem w tej drugiej - niedowadze. Teraz nawet buzka mi sie przyokraglila i bardziej sobie sie podobam :) ale celulit na tylku u udach mam niesamowityyyyyyyyyyy
 
Katja to jak większość kobiet- nie maja go tylko te co bardzo często cwicza lub sa mega szczupłe.
Panika to moze alternatywa przy odchudzaniu-zabezpieczanie sie, wiadomo nie ma takiej przyjemności lub trzeba byc systematycznym ale juz więcej nie zajdziesz jak nie będziesz chciała;)
 
Hej brzucholku :) super wygladasz :) a z tym
Katarem to moze tak jak ja, mam juz dluuugo i nie jest to przeziebienie. Gin mowi ze rozpulchlniaja sie wszystkie blony sluzowe przed porodem. Te na dole i te do gory poprostu tez i stad tez mozliwy ten katar.
 
reklama
Anita jasne o zabezpieczeniu pomyślę wcześniej niż o seksie :D
Piękny brzusio!
Ja kataru nie mam, bardziej suchote odczuwam.
Poza tym spuchly mi dziąsła...
 
Do góry