reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki lipcówek :)

Anita moja 14 letnia siostra wysportowana, umiesniona, szczupła a ma celulit. Każda szanująca się kobietą ma celulit, takie życie. Ale tylko my to widzi mi, faceci najczęściej nie zwracają na to uwagę.
A co do zdjęć, to nie otwierają mi się :/

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurcze zawsze komus sie trafi ze nie może otworzyc. Pamiętam że kiedyś ktoras na kompie normalnie widziała a na tel tez nie mogla moich zobaczyc. Moze to jest jakis sposob
 
Anita - to ja nie mogłam obejrzeć fot na telefonie, jedynie na stacjonarze . I tym razem to samo
 
Cellulit u szczupłych wręcz chudych dziewczyn też jak najbardziej może być, też u tych co ćwiczą. Ciężko go nie mieć tak naprawdę będąc kobietą ;) Trzeba by być na idealnej diecie (nawet bez min odstępstw) i ćwiczyć naprawdę bardzo dużo, głównie siłowo a i to chyba nie daje gwarancji.
 
reklama
Katja, świetnie wyglądasz[emoji106] ładnie odstaje brzuszek z przodu a i z tyłu jest na czym oko zawiesić[emoji12][emoji12] teraz wiadomo skąd takie piękne zdjęcia ciążowe, jak ładna modelka to fotograf ma ułatwione zadanie[emoji8]

Anita - nie widzę zdjęć[emoji26][emoji26]
Mi w ciąży alergia bardziej dokucza i też ciągnie leci z nosa.
 
Do góry