reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki majówek:)

pinky sky

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2011
Postów
14 298
Wiem jeszcze nic ale będzie porównanie:) 4t 5d
5t.jpg
 

Załączniki

  • 5t.jpg
    5t.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 3 646
reklama
Pinky, ale poprzeczkę podniosłaś :) gratuluję figury, dziewczyno, zazdraszczam :) pocieszam się, że po ciąży i tak będzie trzeba zadbać o kształty, więc po prostu więcej pracy przede mną:p

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
14233542_1119781268109450_136247172_o.jpg
pinky sky też szczupaczek z Ciebie :)
u mnie to już widać, szczególnie wieczorem, heheh
14193619_1119781268109450_136247172_n.jpg
 

Załączniki

  • 14233542_1119781268109450_136247172_o.jpg
    14233542_1119781268109450_136247172_o.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 3 441
ponoć w kolejnych ciążach brzuch szybciej widać ;) generalnie wiadomo, że na to skąłda się jedzenie cały dzień, no i puchnie się trochę...Guzik od spodni mnie wkurza, ugniata. Śmiesznie, że tak szybko ;)
 
No dokładnie raz że już raz rozciągnięte dwa że młodsza nie jestem:D:D Miało się 20 lat haha Na uczelni obczaili się koniec czerwca na egzaminach a urodziłam 4 października:p Ale plus że raz rozciągnięte cycki to drugi raz fioletowe pręgi się nie zrobią:)
 
Pinky, miałam identycznie! Termin na 1 października a w maju z powodzeniem udawałam, że żadnej ciąży nie ma. Znajomi się ogarnęli, bo jednak byłam większa niż wcześniej, ale obca komisja nie miała szans zgadnąć że jestem w ciąży a nie tluscioszkiem. Tak na prawdę zaczęło być widać w lipcu, czyli 7 miesiącu.
Teraz jestem pod wrażeniem szybkości zmian. Wieczorem ja już nie mam wątpliwości że coś widać, choć na razie wygląda to jakbym przytyła. Strasznie nie lubię tej fazy, kiedy jest się po prostu grubaskiem. Ciąży nie widać, a brzuch wystaje. Tylko poprzednio tak wyglądałam w okolicach genetycznego a teraz już myślę o wyciąganiu spodni ciazowych z szafy.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pinky, miałam identycznie! Termin na 1 października a w maju z powodzeniem udawałam, że żadnej ciąży nie ma. Znajomi się ogarnęli, bo jednak byłam większa niż wcześniej, ale obca komisja nie miała szans zgadnąć że jestem w ciąży a nie tluscioszkiem. Tak na prawdę zaczęło być widać w lipcu, czyli 7 miesiącu.
Teraz jestem pod wrażeniem szybkości zmian. Wieczorem ja już nie mam wątpliwości że coś widać, choć na razie wygląda to jakbym przytyła. Strasznie nie lubię tej fazy, kiedy jest się po prostu grubaskiem. Ciąży nie widać, a brzuch wystaje. Tylko poprzednio tak wyglądałam w okolicach genetycznego a teraz już myślę o wyciąganiu spodni ciazowych z szafy.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
Noo to samo pamiętam jednemu koledze specjalnie nie mówiliśmy taki plotkarz już wszyscy wiedzieli, po połowie lipca nad jezioro pojechaliśmy miałam luźną sukienkę normalnie w samochodzie siedzieliśmy potem zanim na plaże doszliśmy dopiero siadłam a on zbierał szczękę z piachu a drugi raz że za 2,5 miesiąca rodzę Hahah
 
reklama
Dziewczyny ja mam wrazenie ze mi sie juz brzuch zaczyna zaokrąglac:). Moze to tylko moje schizy, a niestety nie mam zdjecia przed brzucha. 6t2d
1473242881809.jpg


 

Załączniki

  • 1473242881809.jpg
    1473242881809.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 3 303
Do góry